Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2013, 18:58

autor: Góral

BioShock: Infinite w polskiej wersji językowej na Steamie

Potwierdziły się nasze nieoficjalne doniesienia na temat polskiej wersji językowej gry BioShock: Infinite. Tytuł, który jutro zadebiutuje na sklepowych półkach, dostępny będzie z napisami w rodzimym języku na komputerach PC.

BioShock: Infinite zadebiutuje na rynku już jutro. Do tej pory byliśmy przekonani, że gra ukaże się tylko w kilku wybranych językach, wśród których zabrakło polskiego. Już teraz możemy Wam jednak potwierdzić, że wersja na komputery PC jednak będzie dostępna z rodzimymi napisami.

BioShock: Infinite w polskiej wersji językowej. - BioShock: Infinite w polskiej wersji językowej na Steamie - wiadomość - 2013-03-25
BioShock: Infinite w polskiej wersji językowej.

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje i gra na PC została kinowo zlokalizowana. Domyślnie BioShock: Infinite uruchamia się w polskiej wersji (oczywiście możemy grać po angielsku zmieniając język z poziomu Steama).

Gracze PC-towi nie dość, że otrzymają polski język, to jeszcze przepustkę sezonową, uprawniającą do ściągnięcia nadchodzących dodatków. Oferta ta dotyczy jednak tylko premierowych wydań pudełkowych - wersje cyfrowe zakupione np. w Muve Digital nie zawierają Season Passa. Przypominam także, że dzisiaj na naszych łamach ukazała się recenzja najnowszego hitu studia Irrational Games, któremu g40st przyznał ocenę 9.5.

BioShock: Infinite to trzecia odsłona popularnej serii gier wideo. Pierwsza część ukazała się w 2007 roku. Kontynuacja trafiła na rynek trzy lata później. „Trójka” która jutro ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC, zbiera fantastyczne opinie mediów na całym świecie. W chwili obecnej jej średnia w serwisie Metacritic wynosi 95 punktów (PS3, PC) i 96 w przypadku Xboksa 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock Infinite

BioShock Infinite