filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 lutego 2022, 19:02

BioShock doczeka się ekranizacji od Netflix

Netflix ogłosił, że nawiązał współpracę z 2K i Take-Two Interactive, w ramach której powstanie filmowa adaptacja serii BioShock.

Na horyzoncie maluje się kolejna ekranizacja gry. Netflix ogłosił, że nawiązał współpracę z 2K i Take-Two Interactive, w ramach której ma powstać filmowa adaptacja serii BioShock. Na ten moment nie zdradzono jednak żadnych szczegółów dotyczących produkcji.

BioShock doczeka się ekranizacji od Netflix - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1493631219405307904

Seria BioShock obejmuje obecnie trzy części, z których dwie pierwsze doczekały się również remasterów. (czwarta jest w drodze). Trudno jednak określić, jakie wydarzenia przedstawione zostaną w filmie i czy będą one wierną adaptacją growego pierwowzoru.

  1. Take-Two Interactive – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej