Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2016, 08:52

autor: Góral

Bezkonkurencyjne Sid Meier’s Civilization VI. Top 10 Steam (16 - 22 października)

Poznaliśmy listę najlepiej sprzedających się gier na Steamie w dniach 16-22 października. Top 10 zostało zdominowane przez strategię Sid Meier’s Civilization VI, która trafiła na pierwsze cztery miejsca.

W poprzednim notowaniu najlepiej sprzedających się gier na Steamie największą popularnością cieszyły się zamówienia przedpremierowe na strategię Sid Meier's Civilization VI, która znalazła się na liście aż dwa razy (wydanie zwykłe i Digital Deluxe). W najnowszym zestawieniu, obejmującym okres od 16 do 22 października, nowa Cywilizacja jeszcze bardziej zdominowała listę, okupując nie jedną, nie dwie, nie trzy, a cztery pierwsze lokaty. Jest to możliwe, gdyż oprócz wymienionych wcześniej dwóch wersji na Steamie można kupić jeszcze dwa pakiety z kontrolerem Steam. Z kolei zajmujący wcześniej drugie miejsce Shadow Warrior 2 spadł na ósmą pozycję, a Mafia III wyleciała z pierwszej dziesiątki. Do łask wrócił za to Fallout 4, który w podróż do grona najpopularniejszych steamowych pozycji wziął ze sobą przepustkę sezonową.

1.

Sid Meier’s Civilization VI

2.

Sid Meier’s Civilization VI

3.

Sid Meier’s Civilization VI

4.

Sid Meier’s Civilization VI

5.

Fallout 4

6.

Football Manager 2017

7.

DOOM

8.

Shadow Warrior 2

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Fallout 4 Season Pass

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.