Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2021, 11:35

autor: hexx0

Ubisoft teasuje Beyond Good and Evil 2 na Twitterze

Ubisoft Belgium teasuje Beyond Good and Evil 2. Na Twitterze studia pojawiło się zdjęcie statku kosmicznego unoszącego się nad Gandawą.

Wygląda na to, że Ubisoft, a konkretnie jego belgijski oddział, postanowił wlać w serca graczy oczekujących na Beyond Good and Evil 2 odrobinę nadziei. Na Twitterze studia pojawiło się bowiem zdjęcie przedstawiające statek kosmiczny unoszący się nad Gandawą (miasto w północno-zachodniej Belgii), a nad nim #BGE2. Czyżby to miało oznaczać, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat zapowiedzianej w 2018 roku gry?

Niekoniecznie. W końcu zdjęcie opublikowane zostało w Światowy Dzień UFO, co najprawdopodobniej było sposobem deweloperów na uczczenie tego „święta”. Jednocześnie twórcy mogli chcieć dać znak zniecierpliwionym fanom: spokojnie, gra wciąż powstaje. Gdyby miała zostać pokazana, stałoby się to jednak raczej na czerwcowych targach E3. Choć kto wie, być może Ubisoft szykuje niespodziankę i Beyond Good and Evil 2 zobaczymy podczas jednego z kolejnych pokazów firmy.

W „zamierzchłych czasach” przed pandemią, dokładnie na E3 2019, członkowie naszej redakcji widzieli gameplay z Beyond Good and Evil 2, na podstawie którego udało im się wyszczególnić pięć cech produkowanej przez Ubisoft gry. Link do tekstu z ich wrażeniami zostawiam poniżej.