Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2018, 12:15

autor: Serek

Beyond Good & Evil 2 będzie wymagało stałego połączenia z Internetem

Kolejne doniesienia z obozu Ubisoftu. Tym razem studio podzieliło się ciekawymi informacjami dotyczącymi Beyond Good & Evil 2. Produkcja będzie wymagała stałego połączenia z Internetem, a jej głównym założeniem będzie kooperacja - chociaż gra solo też zostanie udostępniona.

Tego pana spotkamy w Beyond Good and Evil 2. - Beyond Good & Evil 2 będzie wymagało stałego połączenia z Internetem - wiadomość - 2018-12-23
Tego pana spotkamy w Beyond Good and Evil 2.

Firma Ubisoft przyzwyczaiło nas do stopniowego zdradzania swoich planów dotyczących gry Beyond Good and Evil 2. Twórcy podzielili się z fanami kolejnymi informacjami w ramach Space Monkey Report #4. Podczas streamu, który pojawił się na kanale Ubisoftu w serwisie YouTube, producenci odpowiadali na pytania widzów. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się więcej o kwestiach technicznych gry. Ważną informacją jest fakt, że Beyond Good and Evil 2 będzie wymagało stałego połączenia z Internetem. Twórcy tłumaczą to między innymi możliwością otrzymywania dynamicznych aktualizacji.

Najnowsze dziecko Ubi będzie wieloosobową grą sieciową, skupiającą się głównie na kooperacji. Nie oznacza to jednak, że nie da się grać w pojedynkę. Przemierzanie świata Beyond Good and Evil 2 solo jest jak najbardziej możliwe. Twórcy przyznali, że spotkamy charakterystyczne dla serii hybrydy świni i małpki, a kultury indyjska i chińska będą dominowały w świecie gry.

Humanoidalne świnie są jednym ze znaków rozpoznawczych serii. - Beyond Good & Evil 2 będzie wymagało stałego połączenia z Internetem - wiadomość - 2018-12-23
Humanoidalne świnie są jednym ze znaków rozpoznawczych serii.

Pomimo rozwiania kilku wątpliwości, takich jak chociażby wspomniane wymagane stałe połączenie z siecią, twórcy wciąż wstrzymują się z odpowiedzią na najbardziej nurtujące fanów pytanie. Chodzi naturalnie o podanie konkretnej daty premiery gry. Możemy przypuszczać, że produkcja trafi do sprzedaży w 2020 roku, skoro beta-testy mają odbyć się przed końcem 2019 r. Platformami docelowymi mają być PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Beyond Good and Evil 2
  2. Kompendium wiedzy o grze Beyond Good and Evil 2