Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2021, 11:12

Bayonetta 3 żyje; jest gameplay i termin premiery

Bayonetta 3 przestała być grą-widmo. Na wczorajszej prezentacji Nintendo Direct nie tylko ujawniono termin premiery, ale też po raz pierwszy pokazano rozgrywkę.

Bayonetta 3 zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch w 2022 roku. Tę z dawna wyczekiwaną informację ujawniono w trakcie wczorajszego odcinka Nintendo Direct.

To jednak nie wszystko. Studio PlatinumGames pokazało też fragmenty rozgrywki z trzeciej przygody niepokornej wiedźmy. Świeży zwiastun jest długi i pokazuje też nieinteraktywne sekwencje. Niemniej to pierwsza okazja do zobaczenia nowej Bayonetty w akcji. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Na powrót Bayonetty czekamy już bardzo długo. Druga odsłona cyklu ukazała się jeszcze w 2014 roku, a później bohaterka pojawiła się tylko jako gość w innych seriach (m.in. Super Smash Bros.). Wypada więc cieszyć się, że po długiej ciszy (jeśli nie liczyć zapewnień o nieporzuceniu projektu) twórcy w końcu mieli do pokazania coś więcej niż informacje o dacie premiery. Miejmy nadzieję, że jest ona ostateczna i ani COVID-19, ani inne komplikacje nie spowodują opóźnienia.

  1. Oficjalna strona gry Bayonetta 3