Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2017, 10:00

autor: Aquma

Battlerite wychodzi z fazy Wczesnego Dostępu

Stworzona przez studio Stunlock sieciowa gra bitewna Battlerite oficjalnie wyszła z fazy Early Access i zadebiutowała na Steam w formie pełnowymiarowego tytułu free-to-play. Twórcy udostępnili z tej okazji aktualizację z nowym bohaterem oraz zwiastun premierowy.

Battlerite oficjalnie debiutuje na Steam - Battlerite wychodzi z fazy Wczesnego Dostępu - wiadomość - 2017-11-09
Battlerite oficjalnie debiutuje na Steam

Niezależne studio Stunlock (znane m.in. z Bloodline Champions) poinformowało o tym, że ich najnowsza produkcja – darmowa, sieciowa gra akcji Battleritewychodzi z fazy Wczesnego Dostępu, a tym samym oficjalnie debiutuje na Steam jako pełnowymiarowy tytuł F2P.

To był piekielnie intensywny rok, od kiedy weszliśmy do programu Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Teraz możemy w końcu spełnić swoją obietnicę i wydać Battlerite jak grę free-to-play, tym samym czyniąc ją łatwo dostępną i sprawiając, że będą mogli się nią cieszyć wszyscy fani sieciowych, nastawionych na PvP produkcji typu arena. Od dziś nowi gracze mogą za darmo dołączyć do społeczności Battlerite i wziąć udział w szybkich, nastawionych na rywalizację starciach, w których konieczne będzie udowodnienie swojej odwagi. Dołączcie więc i pokażcie swoje umiejętności na polu bitwy. Arena czeka, Wojownicy! – powiedział wczoraj Peter Ilves ze studia Stunlock, reżyser gry.

Z okazji premiery twórcy udostępnili aktualizację, która wprowadza do produkcji nowego bohatera – Thorna. Zaprezentowano również nowy zwiastun pokazujący grę w akcji.

Battlerite to nastawiony na PvP, sieciowy tytuł, łączący w sobie elementy znane z gier akcji oraz MOBA. W ramach modelu F2P gracze co tydzień otrzymają do swojej dyspozycji rotacyjną selekcję 6 unikatowych postaci, które będzie można odblokować na stałe zarówno z wykorzystaniem waluty zdobywanej w grze, jak i za pośrednictwem mikrotransakcji. Zaciekawieni? Więcej o tej produkcji możecie się dowiedzieć z naszego materiału.

Przypominamy, że w Battlerite możecie zagrać na komputerach PC (niewysokie wymagania sprzętowe tego tytułu do sprawdzenia poniżej), za pośrednictwem platformy Steam. W przyszłym roku produkcja zadebiutuje także na Xboksie One.

Wymagania sprzętowe Battlerite

  1. Procesor: dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD o częstotliwości taktowania 2,8 GHz
  2. Pamięć RAM: 2 GB
  3. Karta grafiki: minimum Intel HD 3000
  4. Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  5. Dysk: 2 GB
  6. OS: Windows XP lub nowszy
  7. Sieć: szerokopasmowe połączenie z Internetem
  1. Battlerite – oficjalna strona
  2. Battlerite – poradnik do gry
  3. Battlerite w serwisie Steam