Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 września 2021, 19:05

Battlefield Mobile na pierwszych gameplayach

W sieci pojawiły się pierwsze gameplaye z Battlefield Mobile. Pochodzą one z wersji alfa gry, której testy rozpoczęły się w niektórych krajach. Jak na produkcję mobilną i jakość nagrań – jest nieźle.

Battlefield Mobile, czyli FPS przeznaczony na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS, trafił w ręce pierwszych graczy. Produkcja współtworzona przez studia EA DICE oraz Industrial Toys została udostępniona do alfa-testów w Azji Południowo-Wschodniej – konkretnie w Indonezji i na Filipinach – a użytkownicy, którym przypadło w udziale jej sprawdzenie, otrzymali pozwolenie na publikację materiałów z rozgrywki w Internecie. Poniżej możecie zobaczyć dwa przykładowe nagrania – więcej znajdziecie choćby tutaj. Warto zaznaczyć, że pochodzą one z wersji przeznaczonej na Androida – na iOS produkcja jest na razie niedostępna.

Biorąc poprawkę na pozostawiającą wiele do życzenia jakość filmików, a także fakt, że mamy do czynienia z produkcją mobilną, trzeba przyznać, iż ten spin-off serii Battlefield prezentuje się całkiem przyzwoicie. Niestety nie wiadomo, kiedy rozpoczną się testy tytułu w Europie. Produkcja ma jednak zadebiutować w 2022 roku, więc można założyć, że wraz z upływem kolejnych miesięcy będzie o niej coraz głośniej. Wątpliwie jednak wydaje się, aby Electronic Arts miało rozpocząć jej szeroko zakrojoną kampanię marketingową przed premierą Battlefielda 2042, która – po lekkiej obsuwie – ma się odbyć 19 listopada. Pozostaje czekać.