Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 listopada 2018, 19:39

Battlefield 5 gratis dla kupujących karty GeForce RTX

Firma Nvidia rozpoczęła nową promocję, która przeznaczona jest dla osób kupujących karty graficzne z rodziny GeForce RTX. Do 7 stycznia przyszłego roku otrzymają one kody do pobrania pełnej wersji Battlefielda V. Producent przygotował także specjalny konkurs związany z grą, w którym można wygrać jego najnowsze układy.

Battlefield V trafił dziś oficjalnie do sprzedaży na konsolach oraz komputerach PC. Między innymi z tej okazji Nvidia przygotowała specjalną promocję związaną z najnowszym dziełem studia DICE, która potrwa do 7 stycznia przyszłego roku. Gracze, którzy zakupią kartę graficzną z rodziny GeForce RTX (2080 Ti, 2080 i 2070) lub wyposażony w te układy komputer, otrzymają kod do pobrania pełnej wersji popularnego FPS-a. Jak zwykle w tego typu przypadkach, klucze dostępne będą jedynie u wybranych sprzedawców i w ograniczonej liczbie, więc akcja może zakończyć się nieco wcześniej niż planowano.

  1. Oficjalna strona promocji

Nvidia ogłosiła także konkurs dla graczy, w którym wygrać można kilka egzemplarzy kart GeForce RTX. Jego celem jest zachęcenie użytkowników do korzystania z narzędzi Ansel, które pozwalają tworzyć 360-stopniowe panoramiczne screenshoty w wspierających je tytułach. Aby wziąć udział w zabawie należy zagrać w dowolną z Opowieści Wojennych w Battlefield V, wykonać zdjęcie za pomocą Ansel i zamieścić je w serwisie Facebook, Twitter lub Instagram z hashtagiem #SHOTWITHGEFORCE oraz znacznikiem @NVIDIAGeForce. Konkurs potrwa do 16 grudnia.

Battlefield V będzie drobnym bonusem dla osób, które skore są wydać ponad trzy tysiące złotych na kartę z rodziny GeForce RTX

  1. Oficjalna strona firmy Nvidia
  2. Oficjalna strona serii Battlefield
  3. Recenzja gry Battlefield 5 (w przygotowaniu) – świetne multi i słaba kampania