Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2013, 10:30

autor: Sarge

Battlefield 4 pozwoli na dowolne zmiany wyglądu i ulepszeń maszyn

Wszystko wskazuje na to, że w trybie multiplayer gry Battlefield 4 będziemy mogli dowolnie zmieniać kamuflaż i ulepszenia wszystkich dostępnych maszyn. To pewien krok naprzód w stosunku do Battlefield 3, gdzie możliwości edycyjne poszczególnych środków transportu ograniczały się do odblokowywania usprawnień w kolejności zaplanowanej przez twórców.

W trybie multiplayer gry Battlefield 4 dowolnie zmienimy ulepszenia i wygląd pojazdów - Battlefield 4 pozwoli na dowolne zmiany wyglądu i ulepszeń maszyn - wiadomość - 2013-06-17
W trybie multiplayer gry Battlefield 4 dowolnie zmienimy ulepszenia i wygląd pojazdów

Na forum NeoGAF pojawiło się kilka screenów zdradzających możliwość dowolnego modyfikowania wyglądu i ulepszeń maszyn w grze Battlefield 4. Dotyczy to oczywiście trybu multiplayer w nadchodzącej produkcji studia EA DICE.

W Battlefield 3 możemy jedynie odblokowywać z góry narzucone usprawnienia różnego rodzaju środków transportu. W Battlefield 4 prawdopodobnie również będziemy musieli je najpierw zdobyć za gromadzone punkty doświadczenia, ale za to pojawi się ich więcej i będzie można je dowolnie wybierać. Dotyczy to zarówno maszyn naziemnych, powietrznych, jak i wodnych.

W Battlefield 4 nie mogło zabraknąć helikopterów - Battlefield 4 pozwoli na dowolne zmiany wyglądu i ulepszeń maszyn - wiadomość - 2013-06-17
W Battlefield 4 nie mogło zabraknąć helikopterów

Ze screenów można wywnioskować, że wybierzemy sobie główną i opcjonalną broń (zarówno dla osoby prowadzącej dany środek transportu, jak i dla dodatkowego strzelca), optykę, kamuflaż i szeroko pojęte „ulepszenia”. Największą nowością w stosunku do Battlefield 3 jest możliwość zmiany wspomnianego malowania. Wydaje się to jednak bardziej kosmetyczną zmianą niż czymś, co faktycznie odmieni rozgrywkę.

Battlefield 4 to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin autorstwa szwedzkiego studia EA DICE. Gra ukaże się 29 października bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przypadku wersji na PlayStation 4 i Xboksa One musimy poczekać na potwierdzenie dokładnej daty premiery.