Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2012, 15:14

autor: Olek

Battlefield 3: Dogrywka - od dziś także na PC i Xboksie 360

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, użytkownicy komputerów PC oraz konsoli Xbox 360 od dziś mogą cieszyć się nowym dodatkiem DLC do gry Battlefield 3. Wcześniej rozszerzenie Dogrywka dostępne było jedynie dla nabywców pakietu Battlefield Premium oraz posiadaczy PlayStation 3.

Ruiny Teheranu w Battlefield 3: Dogrywka. - Battlefield 3: Dogrywka - od dziś także na PC i Xboksie 360 - wiadomość - 2012-12-18
Ruiny Teheranu w Battlefield 3: Dogrywka.

Terminy wydania nowego DLC do bestselerowej strzelaniny studia EA DICE ujawnione zostały z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Największą cierpliwością musieli wykazać się gracze korzystający z komputerów PC oraz konsoli Xbox 360. Od dzisiaj jednak dodatek Dogrywka dostępny jest dla wszystkich, którzy zechcą wydać na niego około 40 złotych.

Na co można liczyć w zamian za wspomnianą kwotę? Rozszerzenie zawiera cztery nowe mapy przedstawiające dzielnice Teheranu zniszczonego przez trzęsienie ziemi. Pozostałe nowości to m.in. specjalny tryb rozgrywki – Scavenger, w którym uczestnicy zaczynają zabawę wyposażeni jedynie w nóż, granat i broń przyboczną.

Więcej na temat Dogrywki dowiecie się z lektury recenzji opublikowanej wczoraj na łamach serwisu gry-online.pl. Zdaniem naszego recenzenta, który wystawił ocenę 8.0, nowy dodatek to najlepsze DLC do Battlefield 3 od czasu Powrotu do Karkand.

  1. Recenzja dodatku Battlefield 3: Dogrywka
  2. Kup dodatek Battlefield 3: Dogrywka
  3. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield 3