Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2021, 21:32

autor: hexx0

Battlefield 2042: film Exodus zdradził tożsamość kolejnego specjalisty; gameplaye z gry w sieci

Podczas dzisiejszego pokazu gry Battlefield 2042 EA DICE wyjawiło, że jednym z mających pojawić się w niej specjalistów będzie znana postać z BF4. Również dziś wyciekły do sieci gameplaye z nadchodzącej strzelanki.

Aktualizacja: Materiały wspomniane w tekście zostały usunięte z YouTube.

Do premiery Battlefielda 2042 pozostało 71 dni. Odpowiedzialne za tytuł EA DICE stale podsyca zainteresowanie społeczności – dziś, zgodnie z zapowiedzią, zaprezentowano 9-minutową animację zatytułowaną Exodus, która stanowi swego rodzaju wprowadzenie do gry. Możecie ją obejrzeć poniżej. Co ciekawe, krótkometrażowy film ujawnił tożsamość jednego z mających pojawić się w strzelance specjalistów, należącego do grupy Bezpatów. Będzie nim znany z Battlefielda 4 Kimble „Irish” Graves. Postać, w którą w oryginale wcielił się Michael K. Williams, jest piątym znanym bohaterem BF2042. Informacje o kolejnej piątce mają zostać podane w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Oficjalne prezentacje mogą podsycić apetyty graczy na nowego Battlefielda, ale jeśli coś ma zaważyć na ich decyzji zakupowej, to będą to raczej gameplaye. Tak się składa, że kilka tego typu materiałów wyciekło dziś do sieci.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 ukaże się 22 października na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S (tutaj znajdziecie wymagania sprzętowe wersji przeznaczonej na tę pierwszą platformę, podane z myślą o nadchodzących testach). Gra nie będzie zawierała kampanii fabularnej. Z naszymi wrażeniami z poprzedniego pokazu tej produkcji możecie się zapoznać, klikając w poniższy link.