Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2018, 11:58

autor: Radosław "Riddick" Kowalczyk

Battlefield 1 otrzyma nową zawartość

Choć Battlefield 1 otrzymał już ostatnie płatne DLC, a na salonach spekuluje się o kolejnej grze z serii, to wsparcie dla tytułu jeszcze nie zostało zakończone. Członkowie CTE mają bowiem okazję testować nowe warianty broni, które trafią niebawem do gry.

Na razie wiemy o 8 nowych wariantach broni pochodzących z dodatku Apokalipsa, ale ma ich być więcej. - Battlefield 1 otrzyma nową zawartość - wiadomość - 2018-03-15
Na razie wiemy o 8 nowych wariantach broni pochodzących z dodatku Apokalipsa, ale ma ich być więcej.

Po premierze ostatniego dodatku Battlefield 1: Apokalipsa można było się spodziewać, że studio DICE przestanie wspierać swoją strzelankę, przynajmniej w zakresie dodawania nowej zawartości. Tymczasem nad tytułem wciąż pracuje niewielka grupa deweloperów (podczas gdy reszta ekipy zapewne tworzy już kolejnego Battlefielda) i obserwując na Twitterze ostatnie działania QA menedżera w studiu DICE, Jaquba Ajmala, wiemy, że gracze otrzymają wkrótce nowe warianty broni oraz inne, pomniejsze dodatki.

Nadchodzące warianty broni zaprezentował na swoim kanale YouTube Westie, który jest członkiem CTE (Społecznościowego Środowiska Gry) umożliwiającego graczom testowanie przed premierą nowej zawartości oraz funkcji do Battlefield 1. Pokazane na materiale video bronie są nowymi wariantami tych z ostatniego dodatku: Sjögren Inertial na nabój kulkowy, eksperymentalny pistolet maszynowy M1912/P16, Ribeyrolles 1918 z celownikiem optycznym, Ross MkIII piechoty, Arisaka patrolowa, karabin patrolowy Carcano, karabin patrolowy M1917, M1917 Enfield z tłumikiem. Warto również zaznaczyć, że nowy karabin z tłumikiem będzie drugą w grze bronią wyciszoną. Obecnie nie wiadomo, kiedy nowa zawartość zostanie dodana do gry.