Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2017, 11:05

autor: Góral

Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia

Wygląda na to, że poznaliśmy dokładny termin premiery DLC Niespokojne wody (Turning Tides) - trzeciego rozszerzenia do strzelanki Battlefield 1.

Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia - ilustracja #1

Niespokojne wody (Turning Tides), czyli trzecie rozszerzenie do gry Battlefield 1, ukaże się 11 grudnia. Tak przynajmniej wynika z informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie, a raczej wynikało, gdyż ogłoszenie zostało już zdjęte, ale na szczęście zachowało się potwierdzenie, w postaci widocznego poniżej screena. Rzeczony termin dotyczy oczywiście posiadaczy Przepustki Premium, którzy otrzymują dodatki z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Pozostali gracze poczekają więc do 25 grudnia, o ile oczywiście nie wkradł się błąd i data jest prawidłowa.

W Battlefield 1: Niespokojne wody najpierw zagrają posiadacze Przepustki Premium / Źródło: VG24/7. - Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia - wiadomość - 2017-11-19
W Battlefield 1: Niespokojne wody najpierw zagrają posiadacze Przepustki Premium / Źródło: VG24/7.
Niespokojne wody w skrócie:
  • trzeci dodatek do strzelanki Battlefield 1;
  • wprowadzi cztery nowe mapy, dodatkowe uzbrojenie, pojazdy oraz elitarną klasę Infiltrator;
  • ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia (dla posiadaczy Przepustki Premium).

Nowy dodatek będzie dość nietypowy, gdyż zostanie podzielony na dwie części. W grudniu mamy otrzymać Przylądek Helles oraz Achi Baba. Natomiast w styczniu pojawią się Zatoka Helgolandzka i Zeebrugge. Oprócz tego dostaniemy standardowy zestaw kolejnych broni (sześć egzemplarzy, w tym karabiny Farquhar-Hill i Carcano M91 oraz pistolet automatyczny M1912/P.16), nowe pojazdy (niszczyciel klasy L oraz statek powietrzny klasy C), a także elitarną klasę Infiltrator.

DICE ma w planach jeszcze jedno tego typu rozszerzenie, zatytułowane Apokalipsa (Apocalypse). Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku. Dostęp do wszystkich dodatków mają posiadacze Przepustki Premium oraz osoby, które skuszą się na zakup gry Battlefield 1: Rewolucja, czyli kompletnego wydania zawierającego „podstawkę” oraz season passa. Naturalnie rozszerzenia można też kupować osobno.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach