Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2017, 11:05

autor: Góral

Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia

Wygląda na to, że poznaliśmy dokładny termin premiery DLC Niespokojne wody (Turning Tides) - trzeciego rozszerzenia do strzelanki Battlefield 1.

Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia - ilustracja #1

Niespokojne wody (Turning Tides), czyli trzecie rozszerzenie do gry Battlefield 1, ukaże się 11 grudnia. Tak przynajmniej wynika z informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie, a raczej wynikało, gdyż ogłoszenie zostało już zdjęte, ale na szczęście zachowało się potwierdzenie, w postaci widocznego poniżej screena. Rzeczony termin dotyczy oczywiście posiadaczy Przepustki Premium, którzy otrzymują dodatki z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Pozostali gracze poczekają więc do 25 grudnia, o ile oczywiście nie wkradł się błąd i data jest prawidłowa.

W Battlefield 1: Niespokojne wody najpierw zagrają posiadacze Przepustki Premium / Źródło: VG24/7. - Battlefield 1: Niespokojne wody ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia - wiadomość - 2017-11-19
W Battlefield 1: Niespokojne wody najpierw zagrają posiadacze Przepustki Premium / Źródło: VG24/7.
Niespokojne wody w skrócie:
  • trzeci dodatek do strzelanki Battlefield 1;
  • wprowadzi cztery nowe mapy, dodatkowe uzbrojenie, pojazdy oraz elitarną klasę Infiltrator;
  • ukaże się prawdopodobnie 11 grudnia (dla posiadaczy Przepustki Premium).

Nowy dodatek będzie dość nietypowy, gdyż zostanie podzielony na dwie części. W grudniu mamy otrzymać Przylądek Helles oraz Achi Baba. Natomiast w styczniu pojawią się Zatoka Helgolandzka i Zeebrugge. Oprócz tego dostaniemy standardowy zestaw kolejnych broni (sześć egzemplarzy, w tym karabiny Farquhar-Hill i Carcano M91 oraz pistolet automatyczny M1912/P.16), nowe pojazdy (niszczyciel klasy L oraz statek powietrzny klasy C), a także elitarną klasę Infiltrator.

DICE ma w planach jeszcze jedno tego typu rozszerzenie, zatytułowane Apokalipsa (Apocalypse). Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku. Dostęp do wszystkich dodatków mają posiadacze Przepustki Premium oraz osoby, które skuszą się na zakup gry Battlefield 1: Rewolucja, czyli kompletnego wydania zawierającego „podstawkę” oraz season passa. Naturalnie rozszerzenia można też kupować osobno.