Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2013, 13:29

autor: Adrian Werner

Battle Worlds: Kronos - premiera turowej strategii nastąpi w listopadzie

Zespół King Art Games poinformował, że premiera pecetowej wersji turowej strategii Battle Worlds: Kronos nastąpi w listopadzie. Natomiast edycja mobilna zadebiutuje w przyszłym roku.

W Battle Worlds: Kronos zagramy jeszcze w tym roku. - Battle Worlds: Kronos - premiera turowej strategii nastąpi w listopadzie - wiadomość - 2013-08-23
W Battle Worlds: Kronos zagramy jeszcze w tym roku.

Prace nad turową strategią Battle Worlds: Kronos dobiegają powoli końca. Studio King Art Games ogłosiło właśnie, że pecetowa wersja trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku. Kilka tygodni wcześniej zorganizowana zostanie otwarta beta.

Autorzy nie ustalili jeszcze ostatecznej ceny gry, ale chcą, aby nie przekroczyła ona 30 dolarów. Ponadto zamierzają w dniu premiery udostępnić darmowe materiały DLC. W planach jest również edycja na urządzenia mobilne, ale na nią poczekamy do przyszłego roku.

Warto przypomnieć, że wyprodukowanie Battle Worlds: Kronos stało się możliwe dzięki hojności graczy. Na początku roku twórcom udało się zebrać na Kickstarterze 260 tysięcy dolarów, co stanowiło sumę ponad dwukrotnie wyższą niż wynosiła kwota minimalna. Gra dobrze poradziła sobie również na usłudze Greenlight i za sprawą oddanych na nią głosów użytkowników będzie dystrybuowana na serwisie Steam.

Battle World: Kronos to turowa strategia wojenna, pełnymi garściami czerpiąca z klasycznego cyklu Battle Isle. Kampania opowiadać będzie o konflikcie dwóch frakcji próbujących przejąć kontrolę nad obcą planetą. Autorzy szykują również samodzielne scenariusze oraz tryb wieloosobowy.

  1. Battle World: Kronos – oficjalna strona gry

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej