Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 września 2021, 11:15

Batman jest mroczny i przerażający, film może być też wyjątkowo długi

Batman doczekał się testowych pokazów, z których wrażenia pojawiły się w sieci. Film ma być bardzo mroczny i niespodziewanie długi.

Nadchodzący Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej doczekał się testowych pokazów, w których udział wzięła wybrana grupa ludzi. Choć nie powinni oni zdradzać informacji na temat filmu, to w sieci pojawiły się wrażenia jednego z widzów. Opublikował je BLURAYANGEL, czyli autor podcastu GOAT Movies, który twierdzi, że zna osobę uczestniczącą w pokazie. Informacji tych nie da się oczywiście w żaden sposób zweryfikować, więc powinno się traktować je z dystansem.

Według źródła cytowanego przez BLURAYANGEL, Batman to film bardzo mroczny, a czasami wręcz przerażający.

Batman to prawdziwy horror. Bardzo sugestywny wizualnie, mroczny i straszny. Paul Dano jest tak cholernie przerażający, że kochałem każdą sekundę z jego udziałem.

Widz zdradził również, że Robert Pattinson bardzo dobrze pasuje do roli Człowieka Nietoperza, a szczególnie piorunujące wrażenie sprawia jego głos. Duże pochwały skierował także w stronę Zoë Kravitz, która ma być najlepszą filmową Catwoman. Co ciekawe, wersja filmu, która wyświetlona została podczas pokazu, trwała aż 3 godziny. Trudno jednak powiedzieć, czy jest to finalna edycja produkcji. Możliwe, że do momentu premiery z filmu wycięte zostaną niektóre sceny.

Na koniec, anonimowy widz zdradził także, że zakończenie Batmana było prawdziwym szokiem dla całej widowni. Po sali miały rozejść się wyraźnie zdumione głosy, a sama scena miała być idealnym zwieńczeniem historii. Nie wyjawiono jednak, o co właściwie chodzi, by nie psuć innym wrażeń spoilerami.

Wygląda więc na to, że twórcy Batmana szykują dla fanów coś, czego w uniwersum DC jeszcze nie było. Pozostaje mieć nadzieję, że przekazane informacje są rzeczywiście zgodne z prawdą, a film naprawdę okaże się prawdziwym i pozytywnym szokiem dla widzów. Tego dowiemy się jednak dopiero w momencie jego premiery. Przewidziana jest ona na 4 marca 2022 roku.