Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lipca 2021, 13:45

Batman Bena Afflecka jest już na planie Flasha? W sieci pojawiły się zdjęcia

Od dłuższego czasu wiemy, że Ben Affleck powróci do roli Batmana w nadchodzącym Flashu. Teraz najprawdopodobniej uzyskaliśmy także pierwsze zdjęcia bohatera.

Od dłuższego czasu wiemy, że w nadchodzącym Flashu zobaczymy dwóch Batmanów. Jednym z nich będzie postać grana przez Michaela Keatona, drugim zaś bohater, w którego wcielił się Ben Affleck. W sieci zobaczyć mogliśmy już zdjęcia z planu, które prezentowały starszą wersję Bruce’a Wayne’a. Nie dane nam było jednak zobaczyć wariacji znanej z filmów Zacka Snydera. Prawdopodobnie właśnie uległo to zmianie.

W sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania z Glasgow, gdzie aktualnie kręcony jest Flash. Przedstawiają one Batmana przemierzającego miasto na motorze. Choć nie widać jego twarzy, to sam projekt stroju oraz pojazdu pasuje do stylu, do którego przyzwyczaił nas Batman v Superman oraz Liga Sprawiedliwości. Możliwe więc, że jest to sam Ben Affleck lub, co o wiele bardziej prawdopodobne, kaskader, który przejmuje jego rolę podczas scen wymagających umiejętności wykraczających poza zdolności aktora.

Batman Bena Afflecka jest już na planie Flasha? W sieci pojawiły się zdjęcia - ilustracja #1

Nawet jeśli nie jest to sam Affleck, daje nam to wgląd w to, jak prezentować się będzie jego Batman we Flashu. Jego strój przeszedł wyraźne zmiany, choć nadal pasuje stylistycznie do wersji znanych z poprzednich filmów. To także pierwszy raz, gdy Bruce Wayne według wizji Zacka Snydera otrzymał motor. Do tej pory poruszał się on bowiem z wykorzystaniem o wiele bardziej opancerzonych pojazdów.

Na oficjalne zdjęcia przedstawiające bohatera jeszcze poczekamy. Premiera Flasha przewidziana jest bowiem na 4 listopada 2022 roku. Ewentualne akcje promocyjne to śpiewka odległej przyszłości.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej