Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2013, 13:23

Batman: Arkham Origins - porównanie ustawień graficznych na PC

Batman: Arkham Origins zawitał do naszych domów już kilka dni temu, a my sprawdzamy jak gra prezentuje się w wersji PC. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmiku przedstawiającego różnice w minimalnych i maksymalnych ustawieniach gry na sprzęcie marki AMD.

W ubiegłym tygodniu w naszych “growych” salonach znowu pojawił się Batman. Bruce Wayne penetruje ulice Gotham City, a my sprawdzamy różnice w minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych w wersji PC.

Batman: Arkham Origins - Batman: Arkham Origins - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-10-30
Batman: Arkham Origins

Z nie do końca jasnych jeszcze powodów, Batman: Arkham Origins naszpikowany jest bugami w takim stopniu, w jakim żadna z poprzednich części. Na sprzęcie testowym w wielu miejscach pojawiało się klatkowanie zarówno na minimalnych ustawieniach (wszystkie opcje graficzne z wyjątkiem rozdzielczości “przeklikane” w lewo), jak i na maksymalnych (wszystkie opcje “przeklikane” w prawo, łącznie z PhysX).

Różnic na ustawieniach minimalnych i maksymalnych jest sporo. Przede wszystkim na maksie występują dynamiczne cienie, pojawiają się efekty postprocesowe jak na przykład flary czy poświata i promienie świetlne, a także głębia ostrości. W lustrach odbija się otoczenie, choć trzeba przyznać, że z niezbyt dużą rozdzielczością.

  1. Porównanie ustawień graficznych PC w grze Batman: Arkham Origins - wersja HD.
Batman: Arkham Origins - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins