Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2022, 10:30

autor: Adam Adamczyk

Barotrauma - bank. Jak uzyskać do niego dostęp?

Aktualizacja do gry Barotrauma wprowadziła kilka nowości. Ten poradnik pokaże Wam, jak korzystać z banku.

źródło: YouTube | Regalis

Barotrauma to jedna z tych niepozornych na pierwszy rzut oka gier, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Choć produkcja pozostaje we wczesnym dostępie, to fani podmorskich wojaży mają do dyspozycji wiele aktywności, a wraz z kolejnymi aktualizacjami Barotrauma zbliża się ku statusowi pełnej gry. Wraz z najnowszych update’em gracze otrzymali dostęp do banku, jednak sporo osób nie wie, jak z niego korzystać. Na szczęście nie jest to skomplikowana mechanika, co udowodnia ten krótki poradnik.

Barotrauma – bank. Jak uzyskać do niego dostęp?

Barotrauma - bank. Jak uzyskać do niego dostęp? - ilustracja #1
Kliknij na ikonę zaznaczoną na zdjęciu

Barotrauma nieco się zmieniła po ostatniej aktualizacji, jednak interfejs gry wciąż pozostaje przejrzysty. Po kliknięciu na ikonę znajdującą się w lewym górnym rogu, otworzy się menu z dostępem do graczy. Po zaznaczeniu nazwy jednego z nich będziemy mogli przelać mu wybraną przez siebie kwotę.

Barotrauma - bank. Jak uzyskać do niego dostęp? - ilustracja #2
Menu finansów

W prawym dolnym rogu ekranu, po kliknięciu ikony przedstawiającej strzałkę skierowaną w dół, rozwinie się dodatkowe menu, przedstawiające zasoby naszego wirtualnego portfela. Z tego poziomu możemy dokonywać wpłat, wypłat, a także przyznawać pensje innym graczom. Czym różnią się te opcje?

  1. Wpłaty – w ten sposób wpłacamy fundusze bezpośrednio do depozytu naszego statku.
  2. Wypłaty – w ten sposób pobieramy fundusze z depozytu statku.
  3. Pensje – bardzo ciekawa opcja, dzięki której jako kapitan możemy przyznać graczom fundusze za to, jak dobrze spisali się podczas danej misji.

Barotrauma się rozwija

Najnowsza aktualizacja do Barotraumy wprowadziła nieco interesującej zawartości (m.in. obszerniejsze kolonie, większa liczba kupców, a także opisany powyżej system bankowości) i delikatnie usprawniła grafikę. To oczywiście nie wszystkie nowości, jakie przygotowali twórcy.

Więcej na temat update’u przeczytacie tutaj.

Lubicie strategie pokroju Barotraumy? Być może zainteresuje Was także ten przegląd:

  1. Strategie i symulatory w cenie pizzy – Tbone’owy przegląd

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej