filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 stycznia 2023, 12:47

autor: Weronika Morozewicz

Producent Avatara komentuje plotki, że Vin Diesel trafi na Pandorę

Podczas pracy nad sequelem Avatara na planie zdjęciowym pojawił się Vin Diesel. Aktor uwiecznił na krótkim wideo swoje spotkanie z Jamesem Cameronem, co wywołało plotki na temat potencjalnego występu gwiazdy w filmie. Skomentował to producent serii.

Źródło fot. Szybcy i wściekli 6, Justin Lin, Universal Pictures, 2013
i

Seria Avatar powróciła na ekrany kin po ponad dekadzie oczekiwania na następną część. Sequel przedstawił wiele nowych postaci, a obsada filmu powiększyła się o kolejne nazwiska. Jako że James Cameron już wcześniej zapowiedział, iż możemy spodziewać się dalszych odsłon, w sieci zaczęły krążyć informacje, że w kolejnej części mógłby pojawić się Vin Diesel. Wszystko to za sprawą opublikowanego przez aktora wideo z 2019 roku, w którym znalazł się u boku samego reżysera na planie Avatara.

Do tej pory nikt oficjalnie nie potwierdził, czy gwiazda ma szansę wystąpić w kolejnym sequelu. Jednak podczas jednego z ostatnich wywiadów producent Avatara, Jon Landau, zdementował krążące plotki i stwierdził, że Diesel pojawił się na planie produkcji filmu tylko dlatego, że jest on fanem serii.

Pewnego dnia Vin przyszedł i odwiedził plan zdjęciowy, żeby zobaczyć, jak pracujemy, a ludzie wyjęli to wszystko z kontekstu.

Diesel mógł dodatkowo podsycić plotki słowami, że w całym Hollywood jest jedna osoba, z którą chciałby nawiązać współpracę i od której chciałby się uczyć już od dłuższego czasu. Była to jasna sugestia, że chodzi o samego Camerona.

Mimo że zdementowano pogłoski o udziale aktora w kolejnym sequelu Avatara, pewnym jest, iż Diesel po raz kolejny pojawi się w nowej części franczyzy Szybcy i wściekli. Landau dodatkowo skomentował podobieństwo między obiema seriami, które skupiają się na wątku rodziny:

Mam nadzieję, że Istota wody znalazła swoje własne przesłanie, tak jak to zrobią dalsze części. Każda z nich stawia grunt kolejnej, ponieważ coraz bardziej skupiamy się na postaciach. Dokąd zmierza Kiri? Co knuje Lo’ak? Jakie decyzje będą musieli podjąć Jake i Neytiri? To wszystko będzie dalej napędzać naszą historię.

Przypominamy, że najnowsze widowisko w reżyserii Jamesa Camerona, Avatar: Istota wody, możemy obecnie zobaczyć w kinach.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki fakty historie z planu i opinie.