Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2017, 19:39

autor: Góral

Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) trafi na PC, Xbox One, PS4 i i Switcha

Firma Koei Tecmo, wydawca gry Attack on Titan 2 (A.O.T. 2), ujawniła docelowe platformy sprzętowe produkcji, która pojawi się na rynku w 2018 roku.

Tanio skóry nie sprzedam… nie, czekaj, już i tak po sprawie. - Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) - poznaliśmy docelowe platformy sprzętowe - wiadomość - 2017-09-25
Tanio skóry nie sprzedam… nie, czekaj, już i tak po sprawie.

Zapowiedziane kilka tygodni temu Attack on Titan 2 (w Europie produkcja pojawi się pod tytułem A.O.T. 2) ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz PC-tach – poinformowała firma Koei Tecmo. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że projekt trafi na rynek w 2018 roku i choć dziś dalej nie znamy wszystkich szczegółów związanych z rozgrywką i historią, to przynajmniej wiemy już na jakich urządzeniach będzie nam dane pograć w kontynuację wydanego w 2016 roku Attack on Titan: Wings of Freedom.

Produkcja zaoferuje nowy system poruszania się. - Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) - poznaliśmy docelowe platformy sprzętowe - wiadomość - 2017-09-25
Produkcja zaoferuje nowy system poruszania się.
Attack on Titan 2 (A.O.T. 2) w skrócie:
  1. gra akcji na konsole XOne, PS4 i Switch oraz PC-ty;
  2. oparta na drugim sezonie anime;
  3. ukaże się w 2018 roku;
  4. w najbliższym czasie mamy poznać szczegóły na temat rozgrywki i historii.

Choć wydawca skąpi na razie informacji, to na oficjalnej stronie można wyczytać kilka ogólników. Fabuła ma być oparta na drugim sezonie anime, choć pojawią się w niej także nowe wątki stworzone pod czujnym okiem Hajimy Isayamy – twórcy Attack on Titan.

Rozgrywka oferować ma nowy mechanizm poruszania się, zapewniający większą swobodę i precyzję. Zachowanie Tytanów zostanie ponoć dostosowane do tego, co prezentują oni w mandze i anime, cokolwiek miałoby to znaczyć. Ponadto powiększy się liczba grywalnych postaci. We wcześniejszej części było ich dziesięć, ale ile dokładnie będzie teraz, nie wiadomo. Poza tym deweloperzy przyłożą się do pokazania relacji panujących pomiędzy najważniejszymi postaciami, dzięki czemu lepiej je poznamy.

Niestety na ten moment to wszystko, co wiemy. Kolejne szczegóły mają zostać ujawnione w najbliższych tygodniach.