Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2013, 12:55

autor: Sarge

Assassin's Creed - znamy datę premiery filmu?

W sieci pojawiła się niepotwierdzona data premiery filmu na podstawie uniwersum Assassin's Creed. Jeśli plotki się potwierdzą, to na debiut tego obrazu kinowego poczekamy jeszcze dwa lata.

W serwisie Box Office Mojo pojawiła się data premiery filmu na podstawie uniwersum Assassin’s Creed. Termin został podobno potwierdzony przez wytwórnię 20th Century Fox, ale jej przedstawiciele nie skomentowali tych doniesień.

Michael Fassbender w roli asasyna? - Assassin's Creed - znamy datę premiery filmu? - wiadomość - 2013-05-19
Michael Fassbender w roli asasyna?

Według informacji umieszczonej w serwisie Box Office Mojo, film Assassin’s Creed zadebiutowałby w kinach 22 maja 2015 roku. Wygląda więc na to, że nawet jeśli termin miałby się sprawdzić, to na przeniesienie znanego uniwersum do kin musielibyśmy jeszcze długo poczekać. Dystrybucją filmu miałaby zająć się wytwórnia 20th Century Fox.

Na stronie internetowej Box Office Mojo można również wyczytać, że za scenariusz obrazu kinowego odpowiada Michael Lesslie (Heavy Metal Drummer, Skirt). Potwierdzałoby to wcześniejsze plotki na ten temat. W obsadzie pojawiło się również nazwisko aktora Michaela Fassbendera (Prometeusz, X-Men: Pierwsza klasa), który według niedawnych doniesień miałby prawdopodobnie wcielić się w głównego bohatera filmu.