Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2021, 18:25

autor: Entelarmer

Szczegóły patcha 1.4.0 do Assassin's Creed Valhalla - nowe umiejętności i aktywności

Patch 1.4.0 do Assassin's Creed Valhalla wprowadzi Grobowce poległych oraz nowe zdolności, a także przygotuje graczy na Dzikie łowy.

Assassin’s Creed Valhalla wkrótce doczeka się kolejnej aktualizacji, a wraz z nią nowych atrakcji. Patch 1.4.0 z darmową zawartością zostanie udostępniony 9 listopada o godzinie 13:00 czasu polskiego.

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.0 – waga aktualizacji:

  1. PC – 20,31 GB
  2. PlayStation 4 – 4,55 GB
  3. Xbox One – 20 GB
  4. Xbox Series X|S – 25 GB
  5. PlayStation 5 – 6,75 GB

Łatka przyniesie ze sobą rozmaite poprawki i usunie garść błędów związanych z interfejsem i zadaniami z podstawki, dodatków oraz niedawno udostępnionego trybu edukacyjnego Discovery Tour (w tym z „zakopanymi” pod ziemią bossem i NPC). To samo dotyczy rozgrywki, ale w temacie tejże bardziej interesująca jest nowa zawartość. Mowa o czterech Grobowcach poległych (Tombs of the Fallen), które będzie można zwiedzić po debiucie aktualizacji 1.4.0 do Assassin’s Creed Valhalla. Znajdziemy w nich wyzwania logiczne, a po ukończeniu pierwszego i dwóch następnych gra nagrodzi nas niedostępnymi wcześniej osiągnięciami.

Patch wprowadzi też wsparcie dla kolejnego wydarzenia w grze. Dziki gon – festiwal łowów Odyna – rozpocznie się 11 listopada i potrwa do 2 grudnia. W tym czasie będziemy mogli stawić czoła duchom i wziąć udział w specjalnych zadaniach oraz wyzwaniach. Nagrodą za ich ukończenie będą upiorne przedmioty. Uwaga: wydarzenie stanie się dostępne dopiero po dotarciu do Anglii, ukończeniu pierwszego rozdziału fabularnego (Grantebridgescire lub Ledecestrescire) i rozwinięciu osady do 2. poziomu.

Ponadto aktualizacja doda nowe umiejętności Eivor(a), zapewniające dodatkowe obrażenia z kontry przy idealnym wyczuciu czasu parowania, lepsze ogłuszające strzały z łuku oraz mistrzowskie uderzenie przy turlaniu. Pełną listę zmian po angielsku znajdziecie na oficjalnej stronie Assassin’s Creed Valhalla.

  1. Oficjalna strona serii Assassin’s Creed
  2. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  3. Assassin’s Creed Valhalla – poradnik do gry