Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2021, 19:30

Assassin's Creed Valhalla otrzyma tryb Mastery Challenge

15 czerwca do Assassin's Creed Valhalla trafi aktualizacja wprowadzająca nowy tryb rozgrywki – Mastery Challenge. Wprowadzi ona szereg wyzwań, za które otrzymamy specjalne nagrody.

Assassin's Creed Valhalla otrzyma niedługo nowy tryb rozgrywki – Mastery Challenge. Będzie on częścią nadchodzącej darmowej aktualizacji, która zawita na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S 15 czerwca. Z tej okazji opublikowano krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Tryb Mastery Challenge rozpocznie się od upadku meteorytu w okolicy osady Eivora. Po tym wydarzeniu w wiosce pojawi się staruszka Hildiran, która zaoferuje nam szereg wyzwań, pozwalających poprawić swoje umiejętności w takich dziedzinach jak skradanie oraz walka wręcz i dystansowa. Za ukończenie prób otrzymamy nowe zdolności oraz rzeczy, niemożliwe do zdobycia w żaden inny sposób.

Assassin's Creed Valhalla trafiła na rynek 10 listopada. Od tej pory gra jest systematycznie rozwijana i otrzymuje dodatki oraz bezpłatne aktualizacje.

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin’s Creed: Valhalla – poradnik
  3. Assassin’s Creed: Valhalla – strona oficjalna
E3 2021