Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 13:06

Assassin's Creed: Valhalla - hotfix poprawia błędy patcha 1.2.2

Ubisoft kontynuuje poprawianie błędów w Assassin's Creed: Valhalla spowodowanych przez patch 1.2.2. Najnowszy hotfix ma naprawić m.in. zawieszanie się gry.

Firma Ubisoft wypuściła nową łatkę do Assassin's Creed: Valhalla. To tzw. hotfix mający poprawić błędy wprowadzone przez czerwcowy patch 1.2.2, w tym brakujące elementy interfejsu.

Ta wypuszczona ponad dwa tygodnie temu aktualizacja była jedną z największych, jakie do tej pory otrzymała gra Ubisoftu. Wzbogaciła Valhallę o masę nowych elementów, w tym o tryb mistrzowskich wyzwań, ale przy okazji spowodowała u części użytkowników duże problemy techniczne.

Po zainstalowaniu patcha 1.2.2 wielu graczy narzekało na zawieszanie się gry oraz błędy uniemożliwiające kontynuowanie zabawy bez wczytania wcześniejszego save’a. Kilka dni po premierze aktualizacji Ubisoft wypuścił pierwszego hotfixa, ale nie usunął on wszystkich problemów. Dlatego potrzebna była druga łatka.

Przypomnijmy, że AC: Valhalla ukazało się w listopadzie ubiegłego roku na PC, konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PS5 oraz w usłudze Google Stadia.

Gra od premiery jest intensywnie rozwijana. Poza wieloma aktualizacjami na rynek trafił już pierwszy duży dodatek w postaci Wrath of the Druids. Kolejne rozszerzenie, zatytułowane The Siege of Paris, ukaże się w sierpniu. Wiele wskazuje na to, że w planach jest również trzecie, niezapowiedziane DLC, które ma na razie funkcjonować pod tymczasowym tytułem Meteor.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft
  2. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  3. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry