Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2014, 10:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Assassin's Creed: Unity - usuń znajomych, by pozbyć się błędu

Firma Ubisoft zaproponowała nietypowe rozwiązanie jednego z błędów występujących w grze Assassin's Creed: Unity. By gra nie zawieszała się w menu głównym, należy usunąć wszystkie osoby z wewnętrznej listy znajomych.

Assassin's Creed: Unity – by gra się nie zawieszała, należy pozbyć się znajomych. - Assassin's Creed: Unity - usuń znajomych, by pozbyć się jednego błędu - wiadomość - 2014-11-23
Assassin's Creed: Unity – by gra się nie zawieszała, należy pozbyć się znajomych.
Assassin's Creed: Unity w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji
  • Deweloper: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Polska data premiery: 13 listopada 2014 roku

Firma Ubisoft nieustannie od dnia premiery stara się poprawić jakość gry Assassin's Creed: Unity, wypuszczając kolejne patche. To jednak nie wszystko, gdyż kilka dni temu odkryto kolejny błąd – zawieszanie się produkcji w menu głównym po wciśnięciu przycisku „Kontynuuj” (dotyczy wszystkich wersji produkcji). Co należy zrobić, by pozbyć się tej niedogodności? Odpowiedź jest prosta – pożegnać się z wszystkimi znajomymi z listy przyjaciół w grze. Nie wolno także dodawać kolejnych osób, no chyba, że lubicie igrać z bugami. Jednocześnie zapewniono, że deweloper pracuje już nad łatką, która w normalny sposób wyeliminuje ten problem, jednak do tego czasu nie wolno mieć w grze kolegów.

Assassin's Creed: Unity - usuń znajomych, by pozbyć się jednego błędu - ilustracja #2Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona słynnej serii gier akcji od firmy Ubisoft. Jednocześnie jest to pierwsza część przeznaczona wyłącznie na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. W produkcji wcielamy się w asasyna Arno Doriana, który w czasach Rewolucji Francuskiej musi zmierzyć się ze swoimi problemami.

Wraz z Unity na rynku zadebiutowała także inna odsłona serii - Assassin's Creed: Rogue. Tytuł ten dedykowany jest starszym konsolom (PlayStation 3, Xbox 360, a w przyszłym roku ukaże się również na PC-tach). Akcja gry toczy się w połowie XVIII wieku, a my wcielamy się w postać templariusza Shaya Patricka Cormacka.