Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2018, 11:35

autor: AlexB

Art Strip Poker połączy rozbieranego pokera z bodypaintingiem

Polskie studio Torquemada Games zapowiedziało Art Strip Poker - bezprecedensowe połączenie popularnego w niektórych kręgach wirtualnego rozbieranego pokera i sztuki bodypaintingu, czyli malowania na nagich ciałach modelek albo modeli. Tytuł zadebiutuje wiosną tego roku.

Rozbierany poker towarzyszy branży elektronicznej rozrywki od przeszło trzydziestu lat. Mimo niezbyt skomplikowanego modelu zabawy, ten typ gier posiada fanów nie tylko wśród dojrzewającej młodzieży, ale również miłośników wszelkiej maści erotyki, których przyciąga przyjemne napięcie towarzyszące podczas pojedynków oraz, rzecz jasna, atrakcyjne modelki. Od 2002 roku specjalistami w tworzeniu produkcji z gatunku strip poker jest katowickie studio Torquemada Games. Spod ich ręki wyszło już pięć gier z serii Video Strip Poker. Tej wiosny zadebiutuje szósta, Art Strip Poker, która jednak dość wyraźnie będzie różniła się od swoich poprzedniczek. Pierwszy raz połączy ona bowiem rozbieranego pokera ze sztuką bodypaintingu.

Bodypainting jest przez wielu uważany za jedną z najstarszych sztuk na świecie. Polega on na malowaniu na nagich ciałach modelów lub modelek wzorów, a nawet obrazów, które później można zmyć. W przypadku Art Strip Poker za pomocą bodypaintingu stworzone zostały ubrania przeciwniczek (łącznie z bielizną). Kreuje to dość ciekawą sytuację – po raz pierwszy w cyklu nie będziemy bowiem rozbierali naszych oponentek, gdyż one już na początku rozgrywki będą technicznie rzecz biorąc nagie. Wraz z kolejnymi wygranymi przez nas rozdaniami z ich ciał znikną po prostu kolejne warstwy farby (co zostanie ukazane za pomocą montażu z efektem timelaps).

Proces malowania kolejnych warstw „ubrań” na ciele jednej z modelek możecie zobaczyć na krótkim zwiastunie. Według słów deweloperów do ponad dwuletnich prac przy Art Strip Poker zaangażowano „światową czołówkę” w dziedzinie bodyart, zatem chyba warto podejrzeć specjalistę w akcji.

Co ponadto ma zaoferować Art Strip Poker? Standardowe dla serii wysokiej jakości filmiki z prawdziwymi modelkami, dopracowaną sztuczną inteligencję przeciwniczek, niespotykany dotąd, przynajmniej według twórców, poziom interakcji z nimi oraz personalizację ich zachowania. Miłośnicy cyklu mają zatem na co czekać. W międzyczasie mogą oni sprawdzić wersję demonstracyjną Art Strip Poker, która jest dostępna między innymi tutaj. Uwaga! Przypominamy, że tytuł przeznaczony jest wyłącznie dla graczy dorosłych.