Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Art Strip Poker (PC)

Art Strip Poker PC

Kolejna odsłona popularnej w niektórych kręgach serii gier dla dorosłych, stworzonych przez katowickie studio Torquemada Games.

Logiczne | hazardowe | karciane | polskie | poker | erotyczne

PC Windows
Okładka Art Strip Poker (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie dialogiAngielskie dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25lipca2018

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Art Strip Poker jest przeznaczoną wyłącznie na komputery osobiste szóstą odsłoną popularnego w niektórych kręgach cyklu gier erotycznych autorstwa katowickiego studia Torquemada Games, do którego należą między innymi Video Strip Poker HD oraz Video Strip Poker Classic. Prace nad tytułem trwały ponad dwa lata.

Mechanika

Osią najnowszej produkcji studia Torquemada Games, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich częściach, jest gra w pokera (klasycznego draw poker z pięcioma kartami) z atrakcyjnymi kobietami. Możemy zatem licytować, blefować, sprawdzać i wymieniać karty, by zebrać jak najlepszy układ i wygrać rozdanie. Ostatecznym celem nie jest jednak zdobycie jak największej kwoty pieniędzy (choć to też jest istotne), a całkowite obnażenie przeciwniczek. Pod tym względem Art Strip Poker jest o tyle wyjątkowe na tle innych tego typu produkcji, że modelki od samego początku są nagie, a wszystkie ubrania (łącznie z bielizną) zostały namalowane bezpośrednio na ich ciałach dzięki sztuce tak zwanego bodypaintingu. Do prac nad grą zatrudniono najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Nic zatem dziwnego, że wykreowane przez nich wrażenie tego, iż przeciwniczki mają na sobie odzież, jest godne podziwu. To pierwsze tego typu połączenie bodyart z rozbieranym pokerem.

Jak zatem wygląda proces „rozbierania” przeciwniczek, jeśli nie mają one na sobie żadnych ubrań? Wszystko dzięki specjalnemu montażowi z efektem timelaps, który „od tyłu” pokazuje proces malowania na skórze modelek. Dzięki temu możemy dokładnie zobaczyć, jak szczegółowa jest iluzja i docenić kunszt artystów.

Kwestie techniczne

Interfejs w Art Strip Poker jest podzielony na dwie części. W dolnej toczy się gra w pokera. Górną natomiast zajmują wysokiej jakości filmiki z prawdziwymi modelkami, które są jednym ze znaków rozpoznawczych erotycznych produkcji studia Torquemada Games. Deweloperzy podkreślają, że w materiałach filmowych starali się uniknąć wulgarnej pornografii, zatem wszelka nagość podana jest ze smakiem i estetyzmem.

Twórcy chwalą się, że znacznie poprawili sztuczną inteligencję oponentek względem poprzedniej części, przez co pokonanie ich jest dużo większym wyzwaniem. Warto też zwrócić uwagę na poziom interaktywności i możliwości personalizacji dziewczyn, co również zostało wyraźnie rozwinięte. Od graczy zależy, czy zechcą stanąć do pokerowego pojedynką z doświadczoną hazardzistką, czy rozpoczynającą dopiero swoją przygodę nieśmiałą zawodniczką. Kobiety żywo reagują na to, jak idzie im rozgrywka, co wzmaga wrażenie, że po drugiej stronie ekranu znajduje się realna przeciwniczka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Art Strip Poker

18+

Art Strip Poker połączy rozbieranego pokera z bodypaintingiem
Art Strip Poker połączy rozbieranego pokera z bodypaintingiem

wiadomość19 marca 2018

Polskie studio Torquemada Games zapowiedziało Art Strip Poker - bezprecedensowe połączenie popularnego w niektórych kręgach wirtualnego rozbieranego pokera i sztuki bodypaintingu, czyli malowania na nagich ciałach modelek albo modeli. Tytuł zadebiutuje wiosną tego roku.