Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2021, 12:20

Darmowy czołg i Arnold Schwarzenegger jako dowódca w WoT - to prezenty na Święta

Wargaming podzielił się szczegółami świątecznego wydarzenia w World of Tanks. Na graczy czeka wiele prezentów do zdobycia.

W SKRÓCIE:
  • Wargaming zdradził szczegóły świątecznego wydarzenia w World of Tanks.
  • Na graczy czeka prezent w postaci darmowego czołgu premium trzeciego poziomu.
  • Możliwe stanie się również odblokowanie specjalnego dowódcy, jakim jest Arnold Schwarzenegger.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi specjalne wydarzenie organizowane przez Wargaming w World of Tanks. Jakiś czas temu zdradzono, że jego twarzą będzie Arnold Schwarzenegger. Teraz zaś deweloperzy podzielili się informacjami na temat planowanych atrakcji.

Przede wszystkim każdy gracz znajdzie w swoim garażu prezent w postaci czołgu premium T3 Convertible poziomu III. Oprócz tego do gry trafią specjalne misje codzienne. Łącznie pojawią się 32, a wykonanie 27 pozwoli graczom odblokować specjalnego dowódcę. Oczywiście mowa tu o samym Arnoldzie Schwarzeneggerze.

Postać aktora dysponować będzie trzema umiejętnościami – szóstym zmysłem, naprawami oraz braterstwem broni. Ponadto w trakcie walki Arnold komentować będzie poczynania graczy, używając swoich kultowych cytatów. Do gry trafi również specjalne malowanie 2D na czołgi, stanowiące nawiązanie do twórczości legendarnego aktora.

Nowy dowódca to nie jedyna nagroda za wykonywanie codziennych misji. Ukończenie poszczególnych zadań zapewni nam dostęp pudełek ze skorupkami, z których stworzymy specjalne dekoracje świąteczne. Wiele z nich nawiązywać będzie do bohaterów odgrywanych przez Arnolda Schwarzeneggera.

Ponadto niektóre misje pozwolą nam również odblokować znaczki, z pomocą których wyślemy pudełka ze skorupkami swoim znajomym. Dzielenie się prezentami będzie zaś prowadziło do nagród specjalnych. Niestety nie zdradzono, jak będą one wyglądać. Wiemy jednak, że na graczy czeka wiele niespodzianek.

Świąteczne wydarzenie rozpocznie się 9 grudnia 2021 roku i potrwa do 10 stycznia 2022 roku.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.