Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2018, 10:07

autor: Adrian Werner

Aragami Nightfall - kooperacyjna skradanka otrzyma dodatek z nową kampanią

Zespół Lince Works ujawnił dodatek Nightfall do skradanki Aragami. Zaoferuje on nową kampanię fabularną, którą rozegramy samotnie lub w trybie kooperacyjnym.

Dodatek ukaże się w maju. - Aragami Nightfall - kooperacyjna skradanka otrzyma dodatek z nową kampanią - wiadomość - 2018-03-30
Dodatek ukaże się w maju.
ARAGAMI: NIGHTFALL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Lince Works
  2. Wydawca: Lince Works
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platformy: PC, PS4
  5. Data premiery: maj 2018 r.

Niezależne studio Lince Works zapowiedziało Aragami: Nightfall, czyli pierwszy dodatek do skradanki z 2016 roku. Rozszerzenie zmierza na pecety i PlayStation 4, a premiera ma nastąpić w maju tego roku. Według serwisu Steam możemy liczyć na lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Twórcy rozważają także wydanie dodatku na inne platformy. Warto tutaj przypomnieć, że w tym roku na Nintendo Switch ma trafić Aragami: Directors Cut, więc możliwe, że to wydanie w przyszłości również otrzyma DLC.

Aragami: Nightfall zaoferuje nową kampanię fabularną, osadzoną przed wydarzeniami z Aragami. Scenariusz opowie o losach dwojga zabójców cienia – Hyo i Shinobu, którzy wyruszą w pościg za tajemniczych Alchemikiem, próbując uratować utraconą towarzyszkę. Dodatek pozwoli rozegrać cztery rozdziały, podczas których zwiedzimy m.in. zaśnieżone doliny oraz pogrążone w zepsuciu miasta. W trakcie rozgrywki wykorzystamy trzy nowe techniki cienia.

Tak jak „podstawka”, Aragami: Nightfall zaoferuje również opcję zabawy kooperacyjnej dla dwóch osób, gdzie każdy gracz będzie kontrolował jedną z postaci z duetu zabójców cienia. Ponadto rozgrywki multiplayer mają być cross-platformowe, pozwalając na sieciową współpracę posiadaczom różnych platform.

Zapowiadając dodatek, autorzy pochwalili się także, że Aragami rozeszło się już w ponad 400 tysiącach egzemplarzy. Z tej liczby większość przypada na wersję pecetową. Według serwisu Steam Spy sprzedaż w serwisie Steam przekroczyła 270 tys., a nie jest to pełny wynik wydania na PC, gdyż produkcja dostępna jest również w sklepie GOG.com.

  1. Oficjalna strona gry