Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2016, 20:02

autor: Góral

American Truck Simulator – dodatek Arizona już dostępny

Posiadacze gry American Truck Simulator powinni jak najszybciej uruchomić produkcję i pobrać najnowszą aktualizację wprowadzającą pierwszy dodatek, zatytułowany Arizona.

Popularny symulator kierowcy samochodów ciężarowych American Truck Simulator od studia SCS Software doczekał się pierwszego dodatku, zatytułowanego Arizona. Rozszerzenie, jak zresztą sugeruje sama nazwa, wprowadza do produkcji nowy stan, zapewniający dostęp do piętnastu kolejnych miast (m.in. Phoenix, Flagstaff i Tucson) i sieci dróg, w tym kawałka legendarnej Route 66. Ponadto twórcy zatroszczyli się o nowe oznaczenia drogowe, dzięki którym rozgrywka jest płynniejsza i bardziej realistyczna. Wszystko to uzupełniają piękne krajobrazy – podczas jazdy możemy podziwiać m.in. rzekę Kolorado i Wielki Kanion. DLC dostępne jest za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji American Truck Simulator, w ramach aktualizacji 1.3, a poniżej obejrzycie jego zwiastun.

American Truck Simulator zadebiutował na komputerach osobistych w lutym bieżącego roku. Produkcja okazała się godnym następcą Euro Truck Simulatora 2, aczkolwiek część osób narzekała na małą liczbę dostępnych ciężarówek i tylko dwa stany, które trafiły do „podstawki”. Dziś przynajmniej drugi z argumentów stracił nieco na znaczeniu. Tytuł nabędziecie w Polsce w rodzimej wersji językowej (napisy), w cenach zaczynających się od około 45 zł. Oferty poszczególnych sprzedawców znajdziecie w ramce obok.

W American Truck Simulator: Arizona nie zabrakło pięknych widoków. - American Truck Simulator – dodatek Arizona już dostępny - wiadomość - 2016-06-06
W American Truck Simulator: Arizona nie zabrakło pięknych widoków.