Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 października 2020, 11:31

autor: Czarny Wilk

Amazon Prime Day już jutro - wielkie promocje na elektronikę

Coroczna akcja Prime Day w niemieckim Amazonie tradycyjnie przyniesie ze sobą setki ofert na konsole, czytniki e-booków Kindle oraz sprzęt i peryferia gamingowe.

Już od jutra w niemieckim oddziale Amazona rozpocznie się trwająca dwa dni promocja Prime Day. 13 i 14 października abonenci usługi Amazon Prime będą mogli skorzystać z atrakcyjnych przecen i obniżek cen setek produktów. W zeszłym roku w ofercie znalazły się m.in. konsole PlayStation 4 i Xbox One, gry konsolowe, dyski SSD oraz czytniki e-booków Kindle. Listę najciekawszych promocji z ostatniej edycji Prime Day możecie zobaczyć tutaj.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie aktywnego abonamentu Amazon Prime, który warto aktywować już dziś, klikając tutaj. Miesięczny koszt usługi wynosi 7,99 euro i oprócz dzisiejszych zniżek, daje także dostęp m.in. do serwisu VoD Prime Video. Znajdziemy w nim kilkaset różnych filmów i seriali. Jeśli nigdy wcześniej nie byliśmy subskrybentami usługi, możemy zdecydować się na trzydziestodniowy okres próbny. Warto pamiętać, że jeśli nie zrezygnujemy z niego wcześniej, to po zakończeniu okresu próbnego z naszej karty kredytowej (podanie jej danych jest wymagane do uczestnictwa w programie) zostanie automatycznie pobrana opłata za kolejny miesiąc korzystania z Amazon Prime. Więcej o abonamencie można przeczytać tutaj – przy czym część z opisanych na tej stronie atrakcji nie działa w Polsce, a sama strona z informacjami nie jest dostępna w języku polskim.

Jeśli chodzi o kupowanie w sklepie Amazon.de, to w przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.