Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lipca 2020, 09:28

autor: Czarny Wilk

Wakacyjna promocja na czytniki e-booków Kindle w Amazon.de

Niemiecki Amazon ponownie przecenił najpopularniejsze czytniki e-booków świata. Taniej kupimy Kindle Paperwhite IV i Kindle 10.

W niemieckim oddziale Amazonu wystartowała letnia promocja na czytniki e-booków Kindle. Promocją objęto Kindle Paperwhite IV oraz Kindle 10. Mieszkańcy Niemiec mogą wybierać między wersjami z reklamami albo bez (w ofercie znajduje się też najnowsza generacja czytników Kindle Oasis 3), a do Polski wysyłane są jedynie droższe edycje pozbawione materiałów marketingowych.

Wakacyjna promocja na czytniki e-booków Kindle w Amazon.de - ilustracja #1
Kindle cieszą się świetną renomą wśród miłośników książek.

W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 16-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Kindle 10 (wersja bez reklam) – 72,35 euro (ok. 320 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB WLAN (wersja bez reklam) –113,69 euro (ok. 503 zł)
  3. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB WLAN (wersja bez reklam) –144,70 euro (ok. 640 zł)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.