Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2024, 20:18

Amazon pozamiatał. Powerbank Baseus o pojemności 26800 mAh i aż 65 W mocy w cenie nieosiągalnej dla polskich elektromarketów. Coś mi mówi, że to będzie hit

Sezon festiwalowy można uznać za rozpoczęty. Osoby wybierające się na tego typu imprezy powinny się zastanowić na zakupem powerbanka Baseus dysponującego pojemnością aż 26800 mAh.

Źródło fot. Baseus
i

Lato już w pełni. Tym samym rozpoczyna się sezon festiwalowy, podczas którego możemy cieszyć się kilkoma dniami wspaniałej muzyki na żywo. Oczywiście niesie to za sobą pewne niedogodności – jeśli zdecydujecie się na nocleg w namiocie, to będziecie mieli ograniczony dostęp do elektryczności. Przy obecnej żywotności baterii telefonów jest to sprawa niezwykle istotna.

Na szczęście z pomocą przychodzą powerbanki, które ratują nas w takich sytuacjach. Dzięki nim możecie naładować wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia.

Spraw sobie ten potężny powerbank w świetnej cenie

26 800 mAh pojemności na ratunek w terenie

Jednym z wiodących producentów powerbanków na rynku jest Baseus. Oferuje on szereg modeli o najróżniejszych parametrach. Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku warunków długotrwałego braku dostępu do prądu zdecydowanie najistotniejszym elementem jest pojemność. Dlatego też warto się pochylić nad modelem wyposażonym w ogniwo 26 800 mAh.

Źródło: Baseus
Źródło: Baseus

Dla ułatwienia obsługi w opisywany przeze mnie model wbudowany został wyświetlacz, który pokazuje między innymi prędkość ładowania oraz to, ile baterii nam pozostało. Bez problemu ocenimy więc, na ile czasu wystarczy nam jeszcze drzemiąca w powerbanku potęga. A skoro o niej mowa, to wspomnę jeszcze, że Baseus Ambilight jest wstanie ładować inne urządzenia z mocą nawet 65 W.

Powerbank Baseus zapewni Wam zasilanie przez długie godziny

Oczywiście istotnym elementem są również porty wyjściowe. Model ten posiada w pięć wyjściowych (USB-C i cztery „zwykłe” USB) oraz trzy wejściowe (USB-C, micro-USB oraz IP). Możecie więc bez problemów podłączyć do niego praktycznie wszystko – telefon, laptopa czy też aparat cyfrowy. Idealnie więc sprawdzi się w terenie.

Cena, która zachęca do kupna

Ważnym elementem w całym tym zestawie jest również cena. Owszem model ten nie należy do najtańszych, ale mimo wszystko nie obciąży też przesadnie naszego portfela. Obecnie dostaniecie go bowiem na Amazon.pl za 199 złotych (oferta obowiązuje tylko subskrybentów Amazon Prime). Powerbank Baseus Ambilight jest zatem o ponad 100 zł tańszy od ofert w polskich elektromarketach.

Żródło: Baseus
Żródło: Baseus

Warto więc zdecydować się na zakup. Nawet jeśli nie jeździcie na festiwale, to nadal może się on Wam przydać w podróży (sama wielokrotnie przekonałam się o tym, że powerbank potrafi uratować w najmniej spodziewanym momencie).

Powerbank Baseus na Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej