Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2022, 15:44

W obiecujące izometryczne RPG Alaloth zagramy już niedługo

Jeżeli marzyliście o klasycznym RPG w stylu gier na Infinity Engine, ale z dynamiczną akcją rodem z Diablo, to twórcy Alaloth szykują grę właśnie dla Was. Wiemy, kiedy tytuł pojawi się we wczesnym dostępie na Steamie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
  • Alaloth: Champions of The Four Kingdoms zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steamie już 30 czerwca.
  • Gra stanowi swoiste połączenie Baldur’s Gate i Diablo.

Podczas pokazu gier Guerilla Collective twórcy Alaloth: Champions of The Four Kingdoms zrobili niespodziankę swoim fanom i zdradzili datę premiery tego obiecującego RPG akcji we wczesnym dostępie na Steamie – 30 czerwca 2022 roku. Tytuł zapowiada się przyzwoicie.

W Alaloth zagramy za nieco ponad dwa tygodnie

Oprócz tego twórcy ze studia Gamera Interactive zapowiedzieli, że w nadchodzących tygodniach przedstawią więcej informacji na temat swojej gry, w tym pełny plan produkcji i szczegóły zawartości szykowanej na premierę oraz po niej.

Alaloth: Champions of The Four Kingdoms zapowiadane jest przez deweloperów jako oparte na umiejętnościach gracza RPG akcji w świecie high fantasy, inspirowane seriami Baldur’s Gate i Pillars of Eternity, ale z rozgrywką bardziej przypominającą Diablo. Gracze do wyboru będą mieli cztery grywalne rasy – ludzi, elfów, orków i krasnoludów – mnóstwo klas postaci, zdolności i ponad 40 klanów z własnymi historiami, które będzie można reprezentować.

  1. Oficjalna strona studia Gamera Interactive
E3 2021