Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 czerwca 2022, 19:15

autor: Patryk Michaś

Castlevania: Nocturne zmierza na Netflixa; zobacz zapowiedź nowego serialu

Netflix udostępnił w sieci zapowiedź nowego serialu anime Castlevania: Nocturne. Spin-off ciepło przyjętej serii skupi się na przygodach Richtera Belmonta.

Źródło: Netflix / materiały promocyjne

Netflix podczas wydarzenia Geeked Week za pomocą krótkiego zwiastuna zapowiedział serial animowany Castlevania: Nocturne. Jest to spin-off dobrze przyjętej przez fanów i krytyków serii Castlevania inspirowanej grami komputerowymi od japońskiego producenta Konami.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Główną postacią serialu będzie Richter Belmont – legendarny łowca wampirów, którego mogliśmy poznać podczas ogrywania takich tytułów jak Castlevania: Symphony of the Night czy Castlevania: Rondo of Blood. Nowe anime od Netflixa będzie umiejscowione podczas francuskiej rewolucji w 1792 roku.

Showrunnerem produkcji jest Kevin Kolde, który pracował nad poprzednią serią. U jego boku stoi Clive Bradley jako twórca i scenarzysta. Producentem zostało Project 51 Productions, a za aspekt techniczny odpowiada Powerhouse Animation.

Miejmy nadzieję, że spin-off serii będzie co najmniej tak dobry, jak jej poprzednia odsłona.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.