Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2023, 12:19

Age of Wonders 4 bardzo realne, zapowiedź strategii fantasy wkrótce (plotka)

Pojawiły się przecieki sugerujące, że Triumph Studios podczas dzisiejszej konferencji zapowie kolejną odsłonę swojej strategicznej serii – Age of Wonders 4.

Źródło fot. Triumph Studios
i

Dzisiaj wieczorem deweloperzy z Triumph Studios ogłoszą swoim fanom „coś magicznego”, jak czytamy w zapowiedzi opublikowanej na Twitterze.

Studio znane z takich serii gier, jak Overlord czy Age of Wonders, o godz. 18:00 wraz z Paradox Interactive rozpocznie transmisję na Twitchu i YouTubie. Fani z pewnością spodziewają się interesujących zapowiedzi.

Bardzo możliwe, że podczas pokazu zostanie ogłoszona kolejna, czwarta już część z serii strategii fantasy Age of Wonders. Takie informacje podał na swoim Twitterze użytkownik Billbil-kun, którego nieoficjalne informacje – przede wszystkim nt. różnego rodzaju rozdawnictw gier – już wielokrotnie się sprawdziły.

Wedle tej plotki Age of Wonders 4 ma zostać zapowiedziane w dwóch wersjach: Standard oraz Premium. Z informacji Billbil-kuna wynika, że cena edycji standardowej wyniesie 49,99 dolarów (przy obecnym kursie dolara daje to ok. 217 zł).

I chociaż te informacje nie zostały potwierdzone przez żadne oficjalne źródła, to należy pamiętać, że billbil-kun już nieraz pokazał, że jest zaufanym informatorem – w grudniu to z jego przecieku dowiedzieliśmy się o szczegółach świątecznej akcji promocyjnej Epic Games Store.

Na potwierdzenie (lub jego brak) zapowiedzi Age of Wonders 4 nie będziemy musieli długo czekać. Pokaz Triumph Studios odbędzie się dziś o godz. 18:00 czasu polskiego.

Michał Ciężadlik

Michał Ciężadlik

Półprofesjonalny muzyk, którego zajawka zaczęła się w dzieciństwie i żyje do tej pory. Za dzieciaka myślał, że zostanie gwiazdą rocka (i po dziś dzień ma niewielką nadzieję, że to się spełni). Był w kilku zespołach w okresie liceum i studiów, ale z żadnym nie odniósł sukcesów, lecz po części żyje z muzyki – niestety, grając do kotleta i na weselach. Studiuje dziennikarstwo i swoje pierwsze kroki stawiał w radiu, lecz nie zagrzał tam długo miejsca, wolał poszukać czegoś innego. Imał się różnych zawodów, często zupełnie niezwiązanych z zawodem; przez kilka lat był nawet barmanem. Do Gry-Online.pl trafił w grudniu 2020 roku i od tamtej pory jest lojalnym padawanem Newsroomu, chociaż współpracował również z Friendly Fire, gdzie zajmował się TikTokiem. W grach obecnie preferuje multi nad singla; w CS:GO spędził łącznie ponad 1100h, w League of Legends prawdopodobnie drugie tyle, chociaż dobrą grą singlową również nie pogardzi.

więcej