Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2022, 18:10

Epic Games Store znów zasypie nas grami za darmo na Święta (przeciek)

Według ostatnich przecieków Epic Games Store ponownie szykuje duże rozdawnictwo gier. W okresie świątecznym odbierzemy więc prawdopodobnie szereg darmowych produkcji.

Źródło fot. Epic Games Store
i

Powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W ubiegłych latach okres ten urozmaicały nam darmowe gry, udostępniane codziennie przez Epic Games Store. Według najnowszych przecieków, również w tym roku zostanie zorganizowane analogiczne rozdawnictwo.

Informacje te pochodzą z serwisu Dealabs, a dokładniej od użytkownika billbil-kun. W jednym z komentarzy potwierdził on, że akcja rozdawania gier bezpłatnie ma zostać zorganizowana jakoś pomiędzy 15 grudnia a 10 stycznia. Mniej więcej w tym okresie odbierzemy szereg darmowych produkcji.

Rok i dwa lata temu mogliśmy zdobyć po 15 gier. Każda była dostępna przez jedną dobę, a potem zostawała zastąpiona przez kolejną produkcję. Możemy więc przypuszczać, że tym razem będzie to taka sama liczba tytułów i cały schemat się powtórzy.

Zważywszy na to, że źródłem przecieku jest billbil-kun, możemy się spodziewać, iż powyższe rewelacje są zgodne z prawdą. Jednocześnie możemy przypuszczać, że informator później doprecyzuje swoje doniesienia. Człowiek ten wielokrotnie zdradzał przed czasem sprawdzające się nowiny na temat różnorodnych promocji. Ot, choćby w zeszłym roku regularnie publikował posty, w których przekazywał, jakie produkcje będą objęte świątecznym rozdawnictwem w Epic Games Store.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej