Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2021, 13:54

Age of Empires 4 na oficjalnym gameplayu; zobaczcie rozgrywkę wieloosobową

W sieci pojawił się obszerny gameplay z Age of Empires 4. Pozwala on lepiej przyjrzeć się nadchodzącej produkcji studia Relic Entertainment.

W SKRÓCIE:
  • W sieci opublikowano oficjalny gameplay z Age of Empires 4.
  • 40-minutowy materiał przedstawia rozgrywkę wieloosobową.
  • Premiera gry przewidziana jest na 28 października.

Premiera Age of Empires 4 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawił się w końcu oficjalny gameplay prezentujący tryb wieloosobowy. Materiał umieszczony na kanale serii w serwisie YouTube pozwala dokładnie przyjrzeć się nowej odsłonie kultowego cyklu.

Na ponad 40-minutowym materiale możemy zaobserwować starcie cywilizacji Rusi oraz Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Do tej pory gra była mocno krytykowana przez fanów. Najnowsze wideo zapewne uspokoi część z nich. Gracze, którzy nie mogli doczekać się powrotu do klasycznego gameplaya, gdzie skupiamy się na rozwoju naszej cywilizacji od łowienia dzikich zwierząt po budowę twierdz, powinni być usatysfakcjonowani.

Na opublikowanym filmie znaleźć możemy wszystkie elementy znane są z poprzednich odsłon serii. Znów zbierać będziemy więc owce rozsiane po mapie, taktycznie rozlokujemy tartaki i kopalnie, a na końcu rzucimy się wojskami na wroga. A to wszystko przy relaksujących odgłosach wznoszonych budynków i rąbanego drewna.

Osobiście zajmiemy się tym 28 października. Do premiery gry pozostał więc nieco ponad miesiąc. Warto przy tym pamiętać, że w dniu debiutu gra dostępna będzie również w usłudze Xbox Game Pass.