Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 września 2021, 13:38

autor: Gacek

Gwiazda Szybkich i wściekłych w serialu Obi-Wan Kenobi będzie miała miecz świetlny

Sung Kang, aktor znany z Szybkich i wściekłych, opowiedział o swojej roli w serialu Obi-Wan Kenobi - zdradził, że na planie obsługiwał miecz świetlny.

O serialu poświęconym Obi-Wanowi fani marzyli od dawna, jednak mimo że prace nad produkcją trwają w najlepsze (zdjęcia zostały już zakończone), wciąż nie mamy o niej prawie żadnych informacji. Dlatego wielu powinna zainteresować wypowiedź Sung Kanga, aktora znanego z serii Szybcy i wściekli, który zdradził szczegół z produkcji serialu o popularnym Jedi. W wywiadzie z serwisem Screen Rant przyznał, że grana przez niego postać będzie miała miecz świetlny.

Kang opowiedział też o swojej miłości do całej sagi – gdy był mały, prawie codziennie ubierał się w tanie, kupione w supermarkecie stroje Luke’a Skywalkera czy Dartha Vadera. Ze znajomymi robili też swoje własne miecze świetlne z tektury ze środka rolki papieru toaletowego. Dlatego możliwość bycia częścią historii Star Wars była dla Kanga czymś naprawdę niesamowitym.

Jako że nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji, jaką postać odegra aktor, pozostaje opierać się na domysłach. Jak myślicie – Kang wcieli się w Jedi czy w antagonistę? Na odpowiedź poczekamy do 2022 roku, w którym zadebiutuje pierwszy odcinek serialu.