Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 września 2021, 12:57

Prace na planie Obi-Wana zakończone; Ewan McGregor opisuje swoje doświadczenia

Ewan McGregor zdradził, że zakończono prace na planie Obi-Wana Kenobiego. Aktor zapewnił, że serial nie zawiedzie fanów.

Odbierając nagrodę Emmy za rolę w serialu Halston, Ewan McGregor odpowiedział na pytania serwisu Variety o szczegóły dotyczące nadchodzącego Obi-Wana Kenobiego. Prace na planie serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen ruszyły w maju tego roku. Aktor zdradził, że ma je już za sobą, ponieważ zdjęcia zostały niedawno zakończone.

McGregor stwierdził, że nie może wyjawić zbyt wiele na temat produkcji, ale wierzy, że nie zawiedzie ona fanów. Wyznał również, że obecność na planie serialu była dla niego przyjemnością. Jednocześnie różniła się w znacznym stopniu od tego, czego doświadczył przy okazji kręcenia trylogii prequeli Gwiezdnych wojen. Aktorowi podobało się również, że był świadkiem użycia na planie wielu nowych technologii, z jakimi do tej pory nie miał do czynienia.

Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać premiery serialu. Zadebiutuje on na platformie Disney+ w 2022 roku. Za jego reżyserię odpowiada Deborah Chow. Twórczyni ta miała już okazję pracować nad produkcją w uniwersum Gwiezdnych wojen. W dorobku ma dwa odcinki serialu The Mandalorian.