Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2013, 12:24

Ace Combat: Assault Horizon - porównanie grafiki wersji na Xboksa 360 i komputery PC

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym porównujemy ze sobą grę Ace Combat: Assault Horizon w edycjach na konsolę Xbox 360 i komputery PC. Test powstał na komputerze przygotowanym przez firmę AMD.

W ubiegłym tygodniu miała miejsce premiera pecetowej wersji gry Ace Combat: Assault Horizon. To pierwszy przypadek, kiedy ta znana marka, kojarzona do tej pory z konsolami, trafiła również do posiadaczy blaszaków. Czy warto było czekać, częściowo postaramy się odpowiedzieć w poniższym filmiku, w którym porównujemy ze sobą oprawę graficzną edycji przeznaczonej na Xboksa 360 i tej która zawitała na PC.

Ace Combat: Assault Horizon X360/PC - Ace Combat: Assault Horizon - porównanie grafiki wersji na Xboksa 360 i komputery PC - wiadomość - 2013-02-01
Ace Combat: Assault Horizon X360/PC

Poniżej znajdziecie krótki filmik, w którym postaraliśmy się ukazać obie wersje gry zgrywając z obu wersji identyczne lub podobne sceny. Test i ostateczny montaż został przygotowany na komputerze firmy AMD, którego specyfikację znajdziecie w tabelce poniżej.

  1. Porównanie graficzne Xbox 360/PC gry Ace Combat: Assault Horizon - wersja HD
Ace Combat: Assault Horizon - porównanie grafiki wersji na Xboksa 360 i komputery PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB