Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2021, 11:00

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Wyciekła prawdopodobna data premiery gry AC Valhalla Oblężenie Paryża

Oblężenie Paryża – DLC do Assassin’s Creed Valhalla – z premierą 5 sierpnia. Taka informacja wyciekła z internetowego sklepu Microsoftu.

W SKRÓCIE:
  1. 5 sierpnia – taka data premiery AC Valhalla Oblężenie Paryża wyciekła ze sklepu Microsoftu.

Jedno z twitterowych kont poświęconych serii Assassin’s Creed opublikowało wpis, w którym poinformowano, że premiera rozszerzenia Oblężęnie Paryża do Assassin’s Creed Valhalla może się odbyć już 5 sierpnia 2021 roku. Data ta została przez przypadek podana w internetowym sklepie Microsoftu.

Informacja o dniu wypuszczenia rozszerzenia została już usunięta ze sklepu. Oczywiście, może to być przypadkowe ujawnienie jedynie tzw. placeholdera, czyli tekstu, który został zastępczo wpisany w miejsce daty premiery. Niewykluczone jednak, że jest to wpadka sklepu. Nie byłby to pierwszy raz, gdy Windows przez przypadek upublicznił datę wydania gry bądź DLC. Data 5 sierpnia wydaje się tym bardziej prawdopodobna, ponieważ jest to czwartek. W przypadku rozszerzeń wprowadzanych do popularnych tytułów AAA jest to częsta praktyka wydawców.

Oblężenie Paryża to drugie rozszerzenie do AC Valhalli, jakie ma wyjść w tym roku. Przypomnijmy, że w marcu premierę miał Gniew druidów, który spotkał się z mieszanymi recenzjami. O Oblężeniu Paryża po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec ubiegłego roku, a więcej szczegółów poznaliśmy w przecieku z czerwca, tuż przed prezentacją Ubisoftu na targach E3 2021. Wówczas informacje potwierdziły się co do tego, że Eivor w kolejnym DLC wyruszy do Francji, ale jednocześnie miało się to stać w listopadzie bieżącego roku. Nie pozostaje nam więc nic innego niż czekać na stanowisko Ubisoftu w tej sprawie.

  1. Assassin’s Creed Valhalla – poradnik do gry
  2. Recenzja Assassin’s Creed Valhalla – to jest Asasyn, którego szukacie