Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2020, 11:16

autor: Aquma

AC: Valhalla - nagrano dialogi Eivora do pierwszego DLC

Prace nad pierwszym dodatkiem fabularnym do Assassin’s Creed: Valhalla idą pełną parą. Aktor, który wcielił się w męską wersję Eivora, poinformował, że zakończył nagrania kwestii dialogowych do tego DLC.

W SKRÓCIE:

  1. aktor, który wcielił się w Eivora w AC Valhalla, opublikował post na Twitterze, w którym stwierdza, że zakończył nagrania dialogów do pierwszego DLC do gry – Gniewu Druidów;
  2. dodatek zadebiutuje na wiosnę i jest jednym z dwóch planowanych rozszerzeń fabularnych w pierwszym sezonie wsparcia popremierowego.

Magnus Bruun – aktor, który wcielił się w męską wersję Eivora w grze Assassin’s Creed: Valhalla – poinformował na Twitterze, że zakończył nagrywanie kwestii do pierwszego DLC do wspominanej produkcji, czyli Wrath of the Druids (pol. Gniew Druidów). Omawiany dodatek zadebiutuje wiosną 2021 roku.

Wrath of the Druids zabierze nas do Irlandii, gdzie postaramy się odkryć sekrety starożytnego kultu tytułowych druidów (mędrców i kapłanów celtyckich). Będzie to pierwsze z dwóch zapowiedzianych rozszerzeń fabularnych do najnowszej odsłony cyklu AC (drugie, zatytułowane The Siege of Paris, pozwoli nam wziąć udział w ataku wikingów na stolicę Francji).

W pierwszym sezonie wsparcia popremierowego AC: Valhalla, poza dużymi, fabularnymi dodatkami, otrzymamy też szereg innych DLC – przedmioty kosmetyczne, zdolności, ekwipunek, wydarzenie (chodzi o tradycyjny festiwal wikingów zwany Yule Festival), a nawet nowy tryb rozgrywki (River Raids).

Przypominamy, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało 10 listopada na komputerach i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X / S. W niektórych częściach świata produkcja jest dostępna również na PlayStation 5 (u nas nowa konsola Sony pojawi się za dwa dni, a wraz z nią dedykowane temu sprzętowi wydanie Valhalli).

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin’s Creed: Valhalla – poradnik
  3. Assassin’s Creed: Valhalla – strona oficjalna