Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2016, 09:19

7 Days to Die zmierza na konsole. Grę wyda Telltale Games

Znane z epizodycznych przygodówek studio Telltale Games zapowiedziało wydanie gry 7 Days to Die na Xboksa One oraz PlayStation 4. W tej chwili ów survival sandbox jest dostępny wyłącznie na PC w ramach usługi Steam Early Access.

7 Days To Die z pewnością nie powalczy o tytuł najładniejszej gry na konsolach ósmej generacji, ale może być ciekawą propozycją dla konsolowych fanów walki z zombie. - 7 Days To Die zmierza na konsole. Grę wyda studio Telltale - wiadomość - 2016-04-08
7 Days To Die z pewnością nie powalczy o tytuł najładniejszej gry na konsolach ósmej generacji, ale może być ciekawą propozycją dla konsolowych fanów walki z zombie.

Gry z zombie w roli głównej zapewniły studiu Telltale ogromną popularność i wielkie przychody, nic więc dziwnego, że zespół znany z dwóch sezonów epizodycznej przygodówki The Walking Dead nie stroni od tematyki żywych trupów. Tym razem jednak zamiast produkcją, zajmie się dystrybucją. Telltale ma zamiar wydać 7 Days To Die, postapokaliptycznego, survivalowego sandboksa, dotychczas dostępnego wyłącznie na PC, na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera planowana jest na czerwiec – gra studia The Fun Pimps Entertainment będzie kosztować 29,99 dolarów (około 112 złotych), a przy zakupie w przedsprzedaży otrzymamy jako bonus pięć dodatkowych skórek postaci z The Walking Dead, w tym Michonne i Lee Everetta. Zwiastun aktorski 7 Days To Die możecie zobaczyć poniżej.

Obecnie produkcja studia The Fun Pimps Entertainment jest dostępna wyłącznie na PC w ramach usługi Early Access. Jak dotąd, gra zbiera naprawdę solidne oceny: spośród prawie 29 tysięcy recenzji użytkowników równo 80% jest pozytywnych. Braki w sferze wizualnej 7 Days To Die nadrabia bardzo rozbudowanym systemem craftingu, kluczowym dla przetrwania gracza, oraz rozwojem bohatera, a regularne aktualizacje sprawiają, że tytuł staje się coraz lepszy. Wersja konsolowa, oprócz rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu osób, doda też zabawę w kooperacji na podzielonym ekranie. Inne opcje, niedostępne do tej pory na PC, zostaną ujawnione w „niedalekiej przyszłości”.

7 Days To Die zmierza na konsole. Grę wyda studio Telltale - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

  1. Oficjalna strona internetowa gry 7 Days To Die
  2. Gra 7 Days To Die w serwisie Steam
7 Days to Die

7 Days to Die