Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2023, 09:23

autor: Adrian Werner

5 gier opuści Xbox Game Pass w połowie stycznia

Poznaliśmy listę gier, które wkrótce zostaną usunięte z oferty Game Passa. Wśród nich znalazły się m.in. Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition oraz Nobody Saves the World.

Źródło fot. Spike Chunsoft
i

Aktualizacja

Do oferty Game Passa dołączyła nowa produkcja w postaci Stranded Deep, czyli gry survivalowej, w której próbujemy przetrwać na bezludnej wyspie na Pacyfiku.

Poprzednia wiadomość

Dowiedzieliśmy się, jakie gry w połowie stycznia opuszczą ofertę abonamentowej usługi Game Pass. Subskrybenci utracą dostęp do następujących produkcji:

 1. Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition
 2. Nobody Saves the World
 3. Pupperazzi
 4. The Anacrusis (ta gra obecna była w ofercie Game Pass we wczesnym dostępie)
 5. Windjammers 2

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Jak widać, ofertę opuszczą głównie niszowe produkcje. Największym z tych tytułów jest Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition i jego usunięcie z Game Passa może smucić, gdyż była to pierwsza odsłona cyklu, której obecność w ramach abonamentu zachęcała wielu graczy do dania szansy tej nietypowej serii.

Xbox Game Pass – premiery w 2023 roku

Użytkownicy Game Passa nie będą mieli jednak w tym roku zbyt wielu powodów do narzekań. Oficjalne twitterowe konto marki Xbox przypomniało wczoraj o największych produkcjach, które w tym roku trafią do oferty tej usługi.

 1. ARK II
 2. Atomic Heart
 3. Flintlock: The Siege of Dawn
 4. Forza Motorsport
 5. Hollow Knight: Silksong
 6. Lies of P
 7. Minecraft Legends
 8. Monster Hunter: Rise
 9. Party Animals
 10. Redfall
 11. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
 12. Starfield
 13. The Last Case of Benedict Fox
 14. Wo Long: Fallen Dynasty

Ten rok zapowiada się więc obficie dla użytkowników Game Passa i zalew nowych dużych premier powinien wynagrodzić im utratę starszych produkcji.

 1. Oficjalna strona Microsoft
 2. Oficjalna strona Xbox

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.