Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2022, 18:48

3. sezon Wiedźmina Netflixa z nowymi aktorami

Poznaliśmy nazwiska czworga nowych aktorów, którzy dołączą do Henry’ego Cavilla i spółki na planie trzeciego sezonu Wiedźmina Netflixa. Wcielą się oni m.in. w księcia Radowida, łuczniczkę Milvę i Szczurzycę Mistle.

Pod koniec stycznia rozpoczęły się przygotowania do zdjęć do trzeciego sezonu serialu Wiedźmin od Netflixa. W międzyczasie poznaliśmy reżyserów, lokacje i fabułę przyszłych odcinków.

Pewne też było, że nie obędzie się bez nowych aktorów na planie. Nazwiska czworga z nich zostały ogłoszone dzisiaj. Na koncie serii na Twitterze pojawił się wpis ujawniający, kto wcieli się w role księcia – a wkrótce najpewniej króla – Radowida, łuczniczki Milvy, szczurzycy Mistle oraz niejakiego Gallatina. Będą to:

  • Hugh Skinner – książę Radowid (w oryginale syn i dziedzic króla Vizimira II – a w serialu, z jakiegoś powodu, jego młodszy brat – który po objęciu władzy zyska przydomek Srogi);
  • Meng’er Zhang – Milva (właśc. Maria Barring, utalentowana łuczniczka adoptowana przez driady z Brokilonu);
  • Christelle Elwin – Mistle (członkini bandy Szczurów z Pogranicza, do której przyłączy się Ciri – dziewczyny zakochają się w sobie);
  • Robbie Amell – Gallatin (postać wprowadzona przez twórców serialu – dowódca jednego z walczących dla Nilfgaardu komand Scoia’tael, który zagrozi władzy Francesci Findabair).
3. sezon Wiedźmina Netflixa z nowymi aktorami - ilustracja #1
Źródło: Twitter.