Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 kwietnia 2022, 18:52

autor: Ania Orzech

Znamy fabułę 3. sezonu Wiedźmina. Netflix zdradza szczegóły

Prace na planie trzeciego sezonu Wiedźmina zostały rozpoczęte, a twórcy oficjalnie ogłosili start produkcji kolejnych odcinków. Dziś opublikowano pierwsze zdjęcie z planu oraz ujawniono kilka istotnych szczegółów dotyczących fabuły i dalszych losów Ciri, Geralta oraz Yennefer.

Twórcy Wiedźmina właśnie ogłosili świetną wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Wraz z potwierdzeniem rozpoczęcia produkcji kolejnych odcinków na instagramowym profilu serialu pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć Henry’ego Cavilla jako Geralta, Freyę Allan jako Ciri oraz Anyę Chalotrę wcielającą się w Yennefer.

Znamy fabułę 3. sezonu Wiedźmina. Netflix zdradza szczegóły - ilustracja #1
Źródło: Instagram/witchernetflix

Ciri trafi do Aretuzy

Ujawniono również opis fabuły nadchodzącego sezonu, z którego wynika, że Ciri trafi do Aretuzy, gdzie będzie szkolona przez Yennefer. Jak się jednak okaże, znajdą się one w samym środku konfliktu o polityczne wpływy.

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory z Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Znamy fabułę 3. sezonu Wiedźmina. Netflix zdradza szczegóły - ilustracja #2
Źródło: Instagram/witchernetflix

Na ten moment nie znamy jeszcze daty premiery nowych odcinków Wiedźmina. Poprzedni sezon został opóźniony przez pandemię przez co fani musieli czekać na kontynuację serialu aż dwa lata. Tym razem może to nastąpić nieco szybciej.