Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 stycznia 2022, 20:30

autor: Edyta Jastrzębska

Znamy datę premiery 3. sezonu The Boys

W nowym klipie zapowiadającym trzeci sezon The Boys ujawniono datę premiery. Mniej niż pół roku dzieli nas od powrotu hitowej produkcji Amazona.

The Boys wracają z pierwszą zapowiedzią trzeciego sezonu. Na klipie Homelander i Starlight spotykają się na konferencji prasowej w kwaterze głównej Vought International, a później ujawniona zostaje data premiery nowych odcinków serialu. Trzeci sezon The Boys pojawi się na Amazon Prime Video już 3 czerwca 2022 roku.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź:

W serialu występują: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara i Nathan Mitchell. Nowym nabytkiem w obsadzie jest m.in. Jensen Ackles, który wcieli się w Soldier Boya, pierwszego superbohaterskiego celebrytę.

Dwa sezony The Boys są dostępne na Amazon Prime Video.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.