Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 marca 2022, 14:10

autor: Ania Orzech

20 milionów zgłoszeń za nieodpowiednie treści dla krwawego trailera 3. sezonu The Boys

W zeszłym tygodniu Amazon Prime Video podzielił się nowym zwiastunem trzeciego sezonu The Boys. Jak się okazało, liczba krwawych i brutalnych scen w tej zapowiedzi była dla wielu zbyt duża, a trailer został zgłoszony 20 milionów razy za nieodpowiednie treści.

Kilka dni temu mieliśmy okazję obejrzeć nowy trailer trzeciego sezonu The Boys. Ten krótki materiał wideo ukazał pokaźną ilość akcji, ale nie zabrakło tam również krwawych, przedstawiających przemoc scen.

W tym miejscu warto przypomnieć, że komiksy, na których bazuje serial od Amazona, również są uważane za kontrowersyjne. Wydawałoby się więc oczywiste, że po tego typu produkcji nie można spodziewać się cukierkowego klimatu, jednak ilość ukazanej krwi i przemocy okazała się dla wielu widzów zbyt duża.

Zapowiedź trzeciego sezonu The Boys opublikowana na YouTube została zgłoszona ponad 20 milionów razy z powodu nieodpowiednich treści. W związku z tym na oficjalnym twitterowym profilu serialu ukazał się ciekawy post:

Statystyki pokazują również, że administratorzy Twittera obejrzeli film ponad 603 razy, co można uznać za kolejny rekord.

Premiera trzeciego sezonu The Boys zaplanowana jest na 3 czerwca.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.